Депутати, згадайте про вашу совість

Поділитися

Тернопільський став, перед грозою(4)Шановні депутати Тернопільської міської ради. На сьогоднішній сесії ви будете голосувати більше 300 питань. Навіть якщо припустити, що сесія триватиме з 09.00 до 21.00 то на заслуховування кожного питання, його обговорення та голосування, матимете не більше 3 хвилин…

Екстремально, зважаючи, що за більшістю питань «ховається» майбутнє міста чи тернополян.

Серед цієї купи питань, які будете «уважно та свідомо» голосувати, не менше половини — земельні. Нехай частина з них закріплення території, погодження меж, передача ділянок учасникам АТО та соціальним категоріям. Але ж є й такі, що продовжують дерибан міста.

Приміром на цій сесї ви, шановні депутати, будете голосувати за надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення 1,6 га КП «Тернопільбудінвестзамовнику», який відомий участю у «вигідних місту» інвестпроектах. Також, обранці, ви голосуватимете за надання дозволу на розробку проекту землеустрю для ТНЕУ ділянки площею 1,5 га для будівництва та обслуговування стадіону на Бригадній. Але ж стадіон там є і громада ним задоволена…

А ще чимало питань, присвячених рішенням щодо продажу землі на аукціоні. Але де та земля? Чи є вигода тернополнам з того, що частину їх прибудинкової продадуть, або ж сквер під будинком зрубають. Чи радились ви на округах з людьми? А ще, як мінімум п’ять ділянок на цій сесії ви будете голосувати під будівництва церков чи культових споруд. Чи варто аж так «купувати» голоси? Чи потрібно стільки релігійних об’єктів в місті?

Є серед питань й такі, котрими ви, депутати, будете погоджувати зміну цільового призначення ділянок під будову. А ви впевнені, що будова там доречна, чи порадилися ви з людьми, які живуть в прилеглих будинках?

Депутати! Згадайте про вашу совість і відповідальність. Якщо не впевнені в тому чи іншому питанні — вивчіть їх детальніше, а не можете — утримайтесь проти голосування. Після сесії ми більш детальніше розберемо ці земельні питання і покажемо: хто, для кого і за що!

Об’єднання “Самопоміч” – Тернопіль

“Рука Москви” чи повний ідіотизм?

Хто йде на посаду міського голови Тернополя?