111

cossacks-cards_24Ще виборчі перегони офіційно не стартували, а діюча команда міського голови Тернополя Сергія Надала обклала всіх потенційних кандидатів у мери таким лайном, що нещасному виборцю гидко й думати про передвиборчі перепитії. Таке враження, що у цій “політичній забаві” візьмуть участь одні негідники. Тому не дивно, що це відштовхне значну частину виборців від участі у виборах. А ще додайте сюди війну та розчаруванням діючою владою в особі Порошенка і Яценюка… Тому не дивуйтеся, якщо наступним мером у Тернополі стане особа з рекордно низькою підтримкою.

Вже сьогодні можна сміливо говорити, що діюча влада у Тернополі намалювала виборчий сценарій 1999 року, коли Леонід Кучма переміг “поганого”  Симоненка. У нашому випадку комунякою має стати регіонал Віталій Цимбалюк. Принаймні, про це стверджують наші джерела.

Головний біль Сергія Надала, щоб у другий тур з ним не потрапив будь-хто інший. Найімовірше це буде представник “Народного контролю” Володимир Бліхар, який не має жодних “політичних гріхів”, на відміну від ймовірного представника “Самопомочі” Вадима Перця. Про те, якщо команда мера буде й надалі “ліпити” з нього такого чесного трудягу, то скоро знудить усе місто. З такими темпами зомбування Надал може отримати протилежний ефект і навіть не потрапити у п’ятірку, не те, що у другий тур.

Про шанси Ігоря Вонса потрапити у другий тур варто спитати у Романа Заставного, який взяв, напевно, добру касу з діючого мера. Аналогічно, певно, вчинив нардеп від “Самопомочі” Тарас Пастух, який не ризикнув власним мандатом.

Кампанія Ореста Муца буде дуже проста і зрозуміла: опустити “потрібного” кандидата. В цьому сенсі Орест Муц зможе дати фору будь-якому політику Тернопільщини. Хто памятає луганського банкіра Клименка по кременецькому округу, той зрозуміє )))

На що сподівається Вадим Перець – важко зрозуміти. Примітивні колонки у ніякій газеті “У кожен дім” плюс ніяке депутатство у міській раді роблять його скоріше аутсайдером кампанії, ніж фаворитом. Можливо, вірить у бренд давнього приятеля Андрія Садового – “Самопоміч”.

Василя Деревляного ми записали у список по приколу. “Батьківщина” традиційно висуває ніяких кандидатів у мери, прізвища яких не пам’ятають вже наступного дня. Проте, саме представники “Батьківщини” працювали першими заступниками мера, секретарями ради, очолювали газету міської ради… Словом, вициганювати тут вміють за якісь химерні преференції…

Петро Ландяк – твердий горішок, але не з першої обойми. Він вже пробував підкорити політичний Олімп і до Верховної Ради, і до мерії у 2006 році. Правда, “гріхи”, які “шиє” йому команда Надала, скоріше додають бали Ландяку, ніж несуть репутаційні втрати. Правда, за Ландяком закріпився імідж, як і за Михайлом Ратушняком, переможця місцевого рівня. Вище депутатства міської ради він не мав успіху. Особливо дошкульною була поразка на останніх парламентських виборах, коли Ландяк у першій п’ятірці “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка не зумів з однопартійцями здолати прохідний бар’єр.

От хто дійсно має цікаві стартові позиції, так це Володимир Бліхар. Нова політична сила плюс нормальні фінансові можливості роблять його загрозою навіть політичним зубрам.  Торік він пробував свої сили на північному окрузі, але тягатися з “патріотичним аферистом” за підтримки тоді ще не збанкрутілого Івана Гути було складно. Вибори ж у Тернополі – це не глухі шумсько-кременецькі ліси. В обласному центрі усе всім видно і зрозуміло.

Чи зможе перемогти Бліхар – залежатиме у певній мірі від професійності команди, яку він набере.

Чи візьме участь у виборах Віталій Максимов невідомо. Він часто бере участь у кампаніях, а тим більше, що після діянь нинішньої влади запит на посадку у місця, далекі від мерської вілли в Іспанії, є надзвичайно великим.

Як воно буде насправді – побачимо у часовому розвитку. Наразі ж пропонуємо висловити свою точку зору у коментарях і проголосувати в опитуванні.

Р.S. Кандидати, додані після позиції “принципово не піду на вибори” , дописані за пропозицією читачів сайту “Про все”.

За кого ви готові віддати свій голос на виборах міського голови Тернополя?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

9 comments

 1. Олександр

  Вся тернопільска Садонеміч на чолі з пастухом, грицишином і вся їхня команада належить Надалу, всі вони працюють в його обоймі щоб Лисий знову виграв вибори і став мером!
  Так що сумніваюся в об’єктивності цього голосування, а точніше над його формулюванням.
  І люди не стануть знову голосувати за цих злодіїв, котрі прикриваються партійками а насправді лише хочуть дерибанити землю та заробляти нереальні кошти через корупційні схеми (інвест-угоди) пророблені свободою в міській раді на чолі з його головним корупціонером НАДАЛОМ!

  1. Михайло

   Саша, не треба скиглити і так “огульно” ( загально) всіх охарактеризовувати. Зайди на сайт Скала-Подільської селищної ради ( я ж бачу, що ти “чайник” в інформаційних технллогіях, як і я). Але ти ще не “вскипів”, час від часу напишеш “пост” і навіть не взнаєш чи його хтось читав чи, там, звернув увагу на твою думку, Я вже деякий час спорю з місцевою владою ( бо влада від Бога – це коли розум Є, а якщо нема – а при владі – це пристосуванство. Так що ВИ, САШО, зробили в своєму життю, щоб пристосуванців було меньше ? Діти ж виростуть і запитають : “Тату, чому бардак в державі, де Ти був, що робив ?” Що ми скажемо дітям ??

 2. Наталя

  Я такого ще не чула, Цимбалюк- технічний кандидат Надала. ))))) Дуже бурна фантазія в журналіста, який це писав.)))

  1. свобода

   пані Наталя а тоді чому цимбалюк на сесіях завжди голосує разом з свободою і тихенько сидить?чому надал його не чіпає?чому йому підіграє турський?

 3. Андрій

  Хотів би бачити на цій посаді пана Бицюру. За нього і буду голосувати. Мої шляхи перетиналися з ним кілька раз, і Він справив доволі хороше враження. Хоча він навряд чи виграє..

 4. Андрій

  Хотів би бачити на цій посаді пана Бицюру. За нього і буду голосувати. Мої шляхи перетиналися з ним кілька раз, і Він справив доволі хороше враження. Хоча він навряд чи виграє.

 5. Назар

  більшої заказухи від Народного контролю ше не бачив

 6. Саша

  Тільки людина хвора головою або сраколиз буде голосувати за Надала. Всі тернополяни знають, що Надал повинен вже давно сидіти в тюрмі за ті злочини які він вчинив будучи мером міста. Такого огидного корупціонера, злодія, бездарного керівника міста ще не було ніколи. Підтримують його сраколизи котрим він дає можливості вкрасти, взяти хабаря а потім поділитись з Надалом. Розповідають, що Надал став бруківкою виклатати тротуари і заїзди між будинками упорядковує. А де він був в прошлому році, позапрошлому, чому не робив нічого? Не було виборів, а тепер припікло-вибори на носі, потрібно чимось підкупити виборців, почав робити тротуари і заїзди в двори.. Правда ще не рахував ніхто скільки Надал на цьому вкраде. Звідки береться броківочна плитка, хто її виробляє і які у виробника стосунки з Надалом? Можливо це такаж Луцька фірма як і в 2013-2014р.р. встеляла асвальт, а зимою з Волині приїзжали прибирати сніг в Тернополі. Таке враження що тернополяни не вміють стелити асвальт, прибирати сніг і т.д. . Схаменіться люди добрі і не голосуйте за злодія .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.