Фанати “Ниви” ледь не побили футболістів після програного матчу (фото)

Поділитися

«Нива» програла 0:1 найпринциповіший для своїх фанатів в осінній частині матч – дербі ФК «Тернопіль». Зрештою, ультрас «жовто-зелених» розлютив навіть не стільки сам факт поразки, скільки безвольна гра рідної команди в кількох поєдинках поспіль. Достатньо згадати, що в попередньому домашньому матчі «Нива» поступилася вдома 0:4 «Сумам». У чотирьох турах тернополяни набрали лише одне очко, забили тільки один гол і посідають передостаннє місце в турнірній таблиці серед команд першої ліги.

Після завершення дербі фанати «жовто-зелених» оточили вихід зі стадіону, дочікуючись появи футболістів із роздягальні. Ультрас були налаштовані рішуче. Коли гравці вийшли, фанати взяли їх у кільце. Відбулася жорстка розмова. Футболісти пояснювали, що команді потрібен час, мовляв, у тренерів було мало часу, щоб зіграти склад і поставити гру. Можна сказати, що розійшлися сторони полюбовно.

Між тим, на післяматчевій прес-конференції один з журналістів задав наставникові «Ниви» Романові Толочку пряме питання – коли той подасть у відставку. Пан Роман ґонорово відповів: «Відчитуватися перед вами не збираюся». «Ви не відчитуйтеся, а скажіть, коли подаєте у відставку» – то вже уточнення. «Я вам особисто повідомлю, коли вирішу».

Іван Вербицький, UA-Футбол

2015-08-16_FJ1A2080

Фото Андрія Вербицького

Громадянин Польщі на «Шевроле» наїхав на 12-річного жителя села Великі Млинівці

На Тернопіллі капітана міліції затримали під час отримання неправомірної вигоди