111

Співробітники відділу внутрішньої безпеки спільно з працівниками управління СБУ та прокуратури області викрили виконуючого обов’язки начальника слідчого відділу одного райвідділів міліції за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

Встановлено, що слідчий вимагав у жителя району тисячу доларів США за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності.

Передача грошей відбулася біля адміністративного приміщення райвідділу, де й було задокументовано кримінальне правопорушення. Тисяча доларів, що стала предметом неправомірної вигоди, вилучена.

На даний час капітана міліції затримано в порядку статті 208 КПК. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 статті 368 ККУ.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Тернопільської області.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

dolar

1 comment

  1. Саша

    Потрібно в ситемі МВС проводити справжні реформи а не дурити людей патрульною поліцією. МВС свою бездіяльність і провали в організації роботи міліції прикриває якоби проведеними реформами. На ділі це фсе чорна брехня. Попробуйте хто небудь звернутись в міліцією із заявою про злочин. ЇЇ-заяву ніхто не зареєструє, іде повальна фальсифікація і укриття злочинів від обліку, щоб показати благополуччя в державі. Авакова давно потрібно було разом з нач. департаменту МВСУ Слівінським вигнати з міліції і притягнути до кримінальної відповідальності за то що вони творять в системі МВС. В першу чергу це вони винні в бездарні розтановці керівного складу УВС в областях, які не здатні забезпечити належним чином прведення профілакитічних заходів в боротьбі із злочинностю і організовати особовий склад на розкриття злочинів. На сьогоднішний день за часи незалежності України- це найгірше керівництво в системі МВСУ. Навіть за часів Януковича такого бардака і безладу не було. Ганьба.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.