Колишній голова Тернопільської облради вже рекламується у Львові

Поділитися

11811506_1077708628941107_4167808409670899854_nУ 2009 році львів’яни розповідали тернополянам, що в новообраного голови Тернопільської облради Олексія Кайди “сім п’ятниць на тижні”. І дійсно, просидівши три роки у кріслі голови облради, Кайда так і не прозвітував про виконання партійної передвиборчої програми “Свободи”. Поступив так ганебно Кайда у 2012 тому, бо не було виконано ні ним, ні його однопартійцями-свободівцями ЖОДНОЇ передвиборчої обіцянки. Нині ця програма вже й знята з офіційного сайту партії Олега Тягнибока. Від неї встиг ще відмовитися інший ставленик Кайди – Олег Сиротюк.

У 2012 році Кайда став нардепом від Тернополя скоріше через безвихідь вибору у виборців – “єдиний узгоджений кандидат” від опозиції”.

Але вже через два роки – у 2014 році – побрехеньки Кайди не сприймалися. Тернополяни клюнули на вишуканішу брехню учня і однопартійця Ярослава Джоджика – Тараса Пастуха.

Наслідки діяльності Кайди на Тернопільщині стало… завершення будови власного будинку у Підгородньому та призначення дружини-спортсменки Олени Підгрушної заступником міністром.

Коли завершився Майдан, розпочалась війна з Росією, здавалось, що свободівці зміняться, оскільки їх протверезить поразка на останніх парламентських виборах.

Насправді, як мовиться, горбатого лише могила виправить. Начудивши у Тернополі, Олексій Кайда вже рекламується у Львові, готуючись до місцевих виборів.

Спеціальна комісія в Тернополі перевірить квартири у будинку, де була пожежа

“Шахтар” розгромив “Фенербахче”