111

Про кабмин: Я присутствовал при театре абсурда. Это как будто не их правительство, не их страна, не их подведомства, не их подчиненные. Они все на друг друга показывают, зубы заговаривают, а в это время страна летит к черту.

Про Гепа-стайл: Одной рукой они меня назначили, другой забрали у меня полномочия. Одной рукой они дали эти деньги, другой рукой забрали эти деньги. Мы что в наперстки играем?

Философское: Что-то в этом государстве очень не так. Все дурака валяют.

Про систему: В МВД, прокуратуре, СБУ, везде сидят люди, которые этой системой заправляют. И это происходит на глазах руководства страны.

О грустном: Сейчас ситуация в Одесской таможне хуже, чем при Юре Енакиевском. Хуже, чем при злочинной владе. Я это говорю с полной ответственностью.

Риторически: Если бы я знал хоть один случай, хоть один, когда вмешательство СБУ, прокуратуры и милиции приводило к пополнению бюджета.

О вечном: Во-первых, в нормальной стране он должен сидеть. Как минимум, его надо хотя бы отогнать от кормушки.

Про Арсений-стайл: Можно менять людей хоть сто раз. Но если стиль работы останется тот же самый, то Юра Енакиевский никогда не умрет.

Про полицию: Если у нас останутся эти прокуроры, то они съедят с потрошками этих новых полицейских.

В крик: Они об этом говорят год с лишним!

Камера съезжает вправо, чуть слышно: Я от них не отстану…

Эпилог

Антон Геращенко, озабоченно, издалека: Вы обратились к Президенту Украины, высшему должностному лицу, гаранту Конституции, с требованием привлечь к ответственности данных лиц. Документы были переданы генеральному прокурору, и почему нет результата? Это что получается, нет политической воли?

Занавес

1 comment

  1. Саша

    Саакашвілі всьо правмильно говорить но його ніхто в цій країні нехоче чути. Вся корупція в державі починається з кабінетів міністерств і премєр-міністра Яценюка. Якщо чиновники найвищих ешелонів влади не будуть брати хабарі то відповідно зразуж зменшиться хабарництво в низах. Внизах збирають хабарі щоб вести в міністерські кабінети в Київ. Візьміть за приклад МВС України, провели реформу патрульної служби, що в міліції стало більше порядку? Перестали брати хабарі? Сьогодня взяли начальника міського управління міліції м.Одеси на хабарі. Скажіть, що в міліції стали краще розкривати злочини після реформи патрульної служби? Ні. Краще стали регіструвати заяви громадян про злочин?,Ні, ніхто заяв не хоче брати в міліції щоб потім непотрібно було розкривати злочини. Виганяють з міліції кращих спеціалістів бо дураками легше керувати і заставити брати взятки і везти ці взятки в Київ, в МВС. Розумний знає собі ціну і ніколи не буде холуйом в дегенератів. З самого початку, після закінчення революції Гідності в Київі, в МВС зробили вигляд що проводят люстрацію і підбирають начальників УВС в областя по конкурсу. Насправді ніхто люстрації в МВС України не робив і не робить по сьогоднішній день-злочинцями проще керувати. Реформу в МВС України потрібно починати з міністра, з його заступників, з начальників департаментів куда збігаються основні кошти з отримання хабарів в областях. А вже після цього проводити реформи і очищення влади в областях. Чому на сьогоднішній день ніхто з високопосадовців МВС не відповів за добровольців які загинули в Іловайскому котлі? А може так потрібно було зробити спеціально щоб загинули найбільшсвідомі, найбільше патріотично налаштовані громадяни України щоб потім не було кому спитати з корупціонерів-міністрів за провал в реформах? Може для цього і робились ці котли? І вообще, хто в Україні-Єфремов, Бойко, Симоненко, Марків, ШУфрич і багато інших відомих особистостей за що небудь відповіли? Ні, немає для цього політичної волі керівництва. Тгому всі реформи і боротьба з корупцією починається на низах, щоб у верхах ще змогли троха вкрасти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.