Як у Львові працює нова поліція

Поділитися

11947422_1622786357989892_7376753862260384578_nЗа дві доби роботи патрульної поліції Львова вже маємо перші результати: оформили 34 ДТП, припинили кілька масових бійок, втрутились у 8 сімейних конфліктів, 16 разів застосовували наручники під час затримання. Реагували на масове розпиття алкоголю в громадських місцях, порушення правил дорожнього руху, допомагали перехожим.
Зареєстрували 3 пограбування , 2 незаконні проникнення до житла, 18 крадіжок, 3 шахрайства.
Один чоловік вирішив, що зможе спуститись з п’ятого поверху на мотузці, бо заклинило квартирний замок. Не зміг. Патрульні доставили його в лікарню з пошкодженнями середнього рівня тяжкості.
Були й кумедні випадки. Жінка, яка керувала машиною напідпитку, в момент оформлення протоколу намагалась втекти. Під час огляду вихопила водійське посвідчення, заховала під нижню білизну зі словами: – “Хлопці, робіть тепер що хочете”. Порушницю доставили у відділок. Також поліцейським довелось ловити порушника громадського порядку без одягу, який голяка тікав від патрульних. Впіймали.
Але ми працюємо не для статистики, а для дотримання закону.

У селі Червоносільському Донецької області місцеві мешканці переховували українських бійців, які виходили під обстрілами з іловайського котла

Михаил Саакашвили: тезис-пьеса в одной части