Найрезультативніший воротар у футболі забив 131-й гол

Поділитися

1_1912Воротар шестиразового чемпіона Бразилії “Сан-Паулу” Рожеріо Сені забив свій 131-й гол у кар’єрі, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Бразилії з “Сеара” і закріпив своє місце найкращого бомбардира серед голкіперів, повідомляє SE-online.

Досвідчений 42-річний голкіпер відкрив рахунок у цій зустрічі на 45-й хвилині, реалізувавши пенальті, а Тіаго Мендес і Алешандре Пато у другому таймі принесли “Сан-Паулу” перемогу — 3:0.

Відзначимо, що клуб Р.Сені за підсумками двох матчів вийшов у наступний раунд Кубка країни.

Нагадаємо, 42-річний голкіпер є найрезультативнішим воротарем в історії світового футболу. На рахунку його найближчого переслідувача Хосе Луїса Чілаверта, який завершив кар’єру 10 років тому, 62 голи.