“Нова тернопільська газета” поширила надалівську брехню про борги Ландяка

Поділитися
Landyak1
Петро Ландяк

Протягом цього тижня по Тернополю розносили спецвипуск газети “Нова тернопільська “, зі статтею на першій сторінці “Ландяк погруз у боргах”. Газета пише, що взявши 12млн.грн. кредиту я заставив в Укрсоцбанку своє майно та всі об’єкти фірми.

Сьогодні занесу в редакцію отримані на моє звернення довідки з цього банку про те , що протягом 2014-15років я особисто і моя фірма не користувалась кредитами банку, а тому відсутні будь-які борги перед банком. Немає таких боргів і по інших банках!!!

Додатково інформую, що моя фірма протягом останніх десяти років сплачує найбільші податки в Тернополі серед продовольчих торгових мереж!!!

Стосовно реконструкції за адресою Коновальця , 4 – передам копії дозволу-декларації на початок робіт та розрахунку земельного відділу міської ради про сплату за землю за цією адресою. В податкову, ще в понеділок, я звернувся для отримання інформації про відсутність заборгованності моєї фірми по сплаті за землю за вказаною адресою. А наперед я стверджую, що заборгованності немає жодної!!!

Такі публікації звичайно є замовними. Я називаю їх кілерством в журналістиці!

“Нова тернопільська” два тижні назад вже спростовувала одну неправдиву статтю, яку вона публікувала про мене. Не секрет хто є замовником таких брудних технологій! В першу чергу це теперішній міський голова Сергій Надал,!

Може хтось запропонує ефективний метод поставити на місце замовників і виконавців???  Буду вдячний!

Петро Ландяк

Судячи з кількості біг-бордів натиканих по місту, Ігор Вонс це остання надія тернополян у боротьбі з корупцією

Міністр освіти Квіт каже неправду?