111
Landyak1

Петро Ландяк

Протягом цього тижня по Тернополю розносили спецвипуск газети “Нова тернопільська “, зі статтею на першій сторінці “Ландяк погруз у боргах”. Газета пише, що взявши 12млн.грн. кредиту я заставив в Укрсоцбанку своє майно та всі об’єкти фірми.

Сьогодні занесу в редакцію отримані на моє звернення довідки з цього банку про те , що протягом 2014-15років я особисто і моя фірма не користувалась кредитами банку, а тому відсутні будь-які борги перед банком. Немає таких боргів і по інших банках!!!

Додатково інформую, що моя фірма протягом останніх десяти років сплачує найбільші податки в Тернополі серед продовольчих торгових мереж!!!

Стосовно реконструкції за адресою Коновальця , 4 – передам копії дозволу-декларації на початок робіт та розрахунку земельного відділу міської ради про сплату за землю за цією адресою. В податкову, ще в понеділок, я звернувся для отримання інформації про відсутність заборгованності моєї фірми по сплаті за землю за вказаною адресою. А наперед я стверджую, що заборгованності немає жодної!!!

Такі публікації звичайно є замовними. Я називаю їх кілерством в журналістиці!

“Нова тернопільська” два тижні назад вже спростовувала одну неправдиву статтю, яку вона публікувала про мене. Не секрет хто є замовником таких брудних технологій! В першу чергу це теперішній міський голова Сергій Надал,!

Може хтось запропонує ефективний метод поставити на місце замовників і виконавців???  Буду вдячний!

Петро Ландяк

1 comment

  1. Саша

    Відносно Надала необхідно зібрати данні про злочини які вчинив він особисто і його злодійська компанія. Вже одного поплічника зловили з хабарем, потрібно теж саме зробити і з іншими. В мерії нічого неможливо вирішити без грошей-хабаря. Вони розказують як багато заасфальтували міських доріг, положили плитку на тротуарах. А чому не розкажуть скільки продали площадок під забудову в парках, сквериках, стадіонах і т.д. . Де вони надали були в 2012, 2013, 2024 роках, чому нічого не зробили для міста а тільки вирішували свої шкурні питання. Сніг зимою уборку робили приватні фірми з Волині, асфальт ложили приватні фірми з волині. Виникає запитання: в нас що немає в Тернополі дорожньої служби?Є дор. служба но з неї тяжче вкрасти гроші і правохоронці на м ісці можуть перевірити а на Волинь хто поїде. Гнати потрібно цю надалську- злодійську компанію щоб нею навіть в Тернополі не тсмерділо. Ганьба.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.