“Нива” здобула перемогу, а команда Надала програла 6-0

zaxarСьогодні відбулися матчі 5 туру серед футбольних команд першої ліги. Тернопільська “Нива” здобула першу перемогу у цьому сезоні. Головна команда Тернопільщини приймала “Десну” з Чернігова. Рахунок матчу 2-0. Дублем відзначився Захаревич. Перший гол наш гравець забив на 48 хвилині прицільним ударом у “дев’ятку”, а на 82 хвилині закріпив успіх з пенальті.

Підопічні мера Тернополя Сергія Надала, який задля власного піару створив другу футбольну команду – ФК “Тернопіль”, сьогодні грали на виїзді. Могли хлопці й не їхати до Кіровограду. Їм би тоді зарахували технічну поразку 0-3. Натомість “надалівці” отримали у власні ворота шість сухих мячів від “Зірки”.

Голи забивали у такій черговості: 1:0 – Кучеренко (39), 2:0 – Щедрий (49), 3:0 – Баранець (53), 4:0 – Локтіонов (71), 5:0 – Баранець (80), 6:0 – Мостовий (86)

Результати інших матчів:

Перша ліга-2015/16 України з футболу

5-й тур

26 серпня

Динамо-2 2:1 (0:0) Авангард

Голи: 1:0 – Очігава (62), 1:1 – Нехтій (68), 2:1 – Ісраїлов (71)

ФК Полтава 3:1 (2:0) Нафтовик-Укрнафта

Голи: 1:0 – Семенець (25), 2:0 – Зозуля (40), 2:1 – Прокурор (47), 3:1 – Семенець (81)

Гірник 2:1 (1:1) Черкаський Дніпро

Голи: 0:1 – Бушман (17), 1:1 – Солдат (23), 2:1 – Баєнко (55)

Вилучення: Кошка (53)