Офіційна заява всеукраїнського об’єднання “Автомайдан”

Поділитися

11952011_817005638398674_3062071478234564731_nВраховуючи різні публікації в пресі, Інтернеті та інших періодичних виданнях, зловживанні на назві Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” повідомляємо, так дійсно Вітровий Богдан Олегович з жовтня 2014 року був активістом Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”. Однак за свою пасивність в лютому 2015 року виключений з лав активістів. Також, враховуючи передвиборну агітацію пана Вітрового, заявляємо, що головою ГО ВО “Автомайдан” з моменту її заснування по даний час є Гриценко Олексій Анатолійович. Тому Богдан Вітровий не міг бути головою ГО ВО “Автомайдан” в зазначений ним період в його агітації.

Заявляємо, не є членом Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” Шутков Олександер Васильович (ніколи ним не був, оскільки не пройшов відбору через судимість).

Крім того, зазначаємо, що контактною особою ГО ВО “Автомайдан” у місті Чорткові є Мушинський Дмитро Ігорович.

Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” не проти, якщо молоді, енергійні люди хочуть проявити себе в політичній сфері, зобов’язується всіляко сприяти цьому, однак спекулювати на своєму імені не дозволить.

З повагою та розумінням Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”.

Американець прийняв громадянство України і загинув на Донбасі, захищаючи свою державу

Серед мажоритарників насильне об’єднання партій не пройде