111

ukraina-vystupaet-za-chestnyj-futbol_rect_42c25aa563ed125c6644b46ac40fcd8c_14387609971Все через те, що однин з гравців вирішив спортивні змагання перетворити на кулачне протистояння.

Як повідомив слідчий чортківської міліції Андрій Старовойтов, до них із заявою звернувся 20-річний житель села Васильків. Юнак повідомив, що отримав тілесне ушкодження під час футбольного матчу.

З’ясувалося, молодий чоловік – гравець СК «Нічлава» села Давидківці. Під час футбольного матчу саме він допустив порушення правил, але з рішенням судді, який призначив штрафний, був не згідний. Зі слів очевидців, нічлавець не хотів віддавати м’яч гравцеві СК «Острога» з села Кревеньке для штрафного. Останній замахнувся на опонента кулаком.

На 31-ій хвилині футбольний поєдинок закінчився. Проте з’ясування взаємин між футболістами почалися в рамках правового поля.

20-річному жителю села Васильків видано направлення на проходження судово-медичної експертизи, а щодо 21-річного гравця СК «Острога» розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 296 ККУ – хуліганство. Триває досудове розслідування.

http://dosie102.te.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.