У Кременці паралізували рух транспорту, коли відтворювали аварію п’яного прокурора

Поділитися

Вчора близько обіду в Кременці рух транспорту був паралізований через відтворення ДТП за участю п’яного кременецького прокурора Ковалика, що призвело до летальних наслідків.
Парадокс у тому, що відтворення подій відбувалось без свідків, а значить потім може бути скасоване судом, повідомляє Володимир Шевчук
По обличчі прокурора можна сказати, що каяття не видно ніякого.

***

Невже п’яний заступник прокурора Ковалик Ю., який вбив людину вийде сухим із води?
Хочемо нагадати, що 7 липня близько 6.30 на вулиці Дубенській п’яний заступник прокурора Ковалик Ю. виїхав на зустрічну смугу руху із протаранив автомобіль ВАЗ за кермом якого був житель м. Скалата Хлистун Сергій. 15 липня потерпілий помер в реанімаційному відділенні Тернопільської університетської клініки. Як підтверджує експертиза в крові Ковалика виявлено більше 2,5 проміле алкоголю на момент ДТП, що відповідає сильному стану сп’яніння. Що таке 2.4 проміле в крові? Коротке роз’яснення:
“≥ 2,4 проміле
Реакція водія за кермом автомобіля стає не передбачуваною, навіть за нормальних погодних умов у світлий період доби. Інколи призводить до смерті за кермом від гострого отруєння етиловим спиртом із послідуючою дорожньо-транспортною пригодою.” А тепер короткі висновки: це напів мертве бидло при відтворенні подій вказувало , що по проїзній частині дороги рухались пішоходи, об’їжджаючи яких він протаранив зустрічне авто. Просте питання – а це чмо взагалі могло щось бачити? ДТП сталось близько 6.30 год ранку. Кров на аналіз відбирали о 12 год. Пройшло понад 5 годин. Крім того варто врахувати, що він був під “капельницею – тобто кров фактично очищувалась. Тоді запитання: а скільки проміле було під час зіткнення та чи взагалі ця с*ка бачила та розуміла куди їде?

Народна рада

Заступника прокурора Кременецького району виженуть з роботи через аварію

***

Після смерті потерпілого у лікарні прокуратура перекваліфікувала дії заступника прокурора Кременецького району на вчинення ним більш тяжкого злочину

На Кременеччині знову крадуть ліс

У Бережанах експонується виставка “Вулиці Рідного міста очима Миколи Бездільного”