111

Все більше і більше відчувається, що наступають вибори. Сьогодні всі поштові скриньки Тернополя згвалтували побрехеньками влади.

Чимало ЗМІ перетворилися на рупор певних політичних сил. Дивитися і читати це тернополяни не хочуть, тому не дивно, що тиражі газет і рейтинги телеканалів під час виборів падають.

Значно простіше було у соціальних мережах, де кожен може висловити свою позицію. Проте, виявляється, команда поки що мера Тернополя Сергія Надала і тут почала встановлювати “путінські порядки”, зокрема у так званій найбільшій спільноті файного міста – “Від Тарнополя до Тернополя”

Тернополянка Олеся розповіла журналісту “Про все”, як її заблокували за критичні роздуми, поширення контраргументів на примітивні статті, у яких вихваляють дії Сергія Надала.

Як доказ, краянка зробила скріншот аргументації адмістрації групи.

nadal3

 

2 comments

  1. Катя

    Та ну брєд))) Від ТдоТ то і роблять шо сруть Надала )))

  2. Олег Іванович, пенсіонер

    Був підписником цієї групи Вконтакті ще до подій на Майдані, Революції Гідності. Завжди було неприємно бачити там купу прихованої реклами як наше місто гарно міняється… і все це під соусом класної влади..на малолітніх дурнів розрахована та група.. я так і внуку сказав, який мене запевняв, що там саме цікаво описано… коли ж почалася війна вийшов з усіх москальських груп.. за місяць мені внук сказав – ДІДУ, ТИ БУВ ПРАВИЙ. ТІ ГРЬОБАНІ АДМІНИ ПРОПИХАЮТЬ ПРИХОВАНУ РЕКЛАМУ ЗА НАДАЛА.
    РАДИЙ, ЩО МОЯ КРОВИНКА ЦЕ ЗРОЗУМІЛА.
    НА САЙТАХ І В ГАЗЕТАХ ХОЧ ВКАЗУЮТЬ У РУБРИКАХ, ЩО ЦЕ РЕКЛАМА, А В СОЦМЕРЕЖІ РОЗВОДЯТЬ МАЛОЛЄТОК.. ЯК І НАДАЛА На ГРОШІ, БО ВІН НЕ РОЗУМІЄ, ЩО ВСЯ ЦЯ ЮНА ЧИТАЦЬКА АУДИТОРІЯ ХІБА ДО ШКОЛИ ПІДЕ, А НЕ НА ВИБОРИ. ОСЬ ЦЕ І РАДУЄ. А СУМНО, Що ЛЮДЕЙ ДАЛІ МАЮТЬ ЗА ЛОХІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.