Юлія Тимошенко принизить Тернопіль, підтримавши регіонала Цимбалюка на мера

Поділитися
Віктор Анін
Віктор Анін

Про сумні перспективи тернопільської партії «Батьківщина» інтернет-газета «Про все» писала неодноразово. Ми критикували також не раз і її голову Василя Деревляного за різноманітні помилки і бездіяльність: лобіювання засідання траспортного комітету Колєснікова у Тернополі, жодної акції за кілька років, відсутність авторитетних партійних кадрів та прогресивних ідей. Батьківщина скотилась на периферію симпатій тернополян. Деревляний з політика перетворився просто на щасливого батька…  І поки  Деревляний бавив сина, гуляв з ним у парку Шевченка, «добрі люди» підсунули Юлії Тимошенко керівника тернопільського ринку Ворка-молодшого на посаду мера Тернополя. Ледве Василь Деревляний відбився від такої пропозиції. Розсварився з Тимошенко не на жарт. Сказав їй, нехай вирішує справи у Києві, а він у Тернополі сам справиться.
Сьогодні виявилось, що Ворко-молодший був лишень добре розіграною картою Михайла Цимбалюка, екс-губернатора Тернопільщини. Як розповіли журналісту “Про все” надійні джерела із штабу “Батьківщини”, колишній регіонал маніпулює Юлькою через її оточення. Замість Василя Деревляного на посаді голови тернопільської обласної організації партії «Батьківщина» Тимошенко хоче поставити Віктора Аніна. Тернополянам ця особа зовсім невідома. Анін двічі невдало балотувався у народні депутати України по північному – кременецькому окрузі. Він уродженець Кременеччини, але все життя пропрацював у столиці. У його біографії значиться, що займається наукою у галузі будівництва, кандидат технічних наук, доктор економічних наук, професор, член Академії будівництва України. Проте, не це є визначальним у його долі. Коли Юлія Тимошенко сиділа у в’язниці, яка б, якщо говорити відверто, видалась курортом пересічному українцю, то Анін вів будівельний бізнес дочки Тимошенко – Євгенії. Справлявся він зі своїми обов’язками добре, тому навіть отримав кошти на вибори 2014 року. Зайняв тоді друге місце після Михайла Головка.

Derevlyanuy-2
Василь Деревляний

Після поразки «Батьківщини» на парламентських виборах, коли «молода» команда набрала лише 5,68% голосів і зайняла останнє місце серед усіх партій, що пройшли до Верховної Ради, Тимошенко хотіла зняти більшість голів обласних партосередків. На місце Деревляного пропонувала Аніна, який має ну дуже опосередковане відношення до нашого краю.
За який час Юля остигла, як і будь-яка жінка, і зміни не відбулися. Проте, за півтора року у парламенті Тимошенко так і не вибралась з аутсайдерів. А якщо ти не приймаєш рішення, то й фінансові потоки оминають політика і його партію. Щоб переламати ситуацію, Тимошенко кинулась на всі ефіри, почала критикувати владу Порошенка і Яценюка, чим знову трошки підняла свій рейтинг. Юля в опозиції, напевно, найкраща нині серед усіх політиків. “Занюхавши” це, перед місцевими виборами «гінці» з усіх областей обсіли партійний офіс Тимошенко. Бачили там і Михайла Цимбалюка. Саме він вклав у вуха Тимошенко, що Тернопільщина потребує Віктора Аніна. Мовляв, надзвичайно прибутковий будівельний бізнес на Тернопільщині Віктор Анін зробить дохідною частиною партії. Мовляв, «Батьківщина» вже стільки років не може освоїти цю сферу під керівництвом неука Деревляного.
Тимошенко пам’ятає, як на Деревляного нарікали нардепи-бютівці Михайло Апостол і Володимир Бойко. Тоді Деревляного захистив дніпропетровець Іван Кириленко. Михайло Апостол тоді пішов з партії, розчарувавшись у Юлі, а Володимир Бойко, як порядна людина, просто відмовився висуватись у народні депутати і пішов на фронт, де й досі служить у війську. Юлька тоді не знала, що дружина Кириленка весь цей час була помічником-консультантом Деревляного. Сьогодні ж Тимошенко не знає, що як тільки Віктор Анін займе крісло Деревляного, то «Батьківщина» підтримає на виборах міського голови Тернополя регіонала Віталія Цимбалюка.
Саме такою інформацією поділився днями щасливий Віталій Цимбалюк, який увірував у власну перемогу завдяки довгоногій красуні-журналістці.

Цимбалюки переконані, що Майдан – майданом, а гроші люблять усі.
І от тепер виходить, змінивши далеко не прогресивного Деревляного на столичного вченого-будівельника, Тернопіль може отримати регіонала-мера.
Василь Деревляний нібито пообіцяв підтримку давньому приятелю, патріоту і далеко не останньому підприємцю Михайлові Ратушняку. Чи так станеться і чи переможе Михайло Михайлович – велике питання, проте «Батьківщина» не зганьбиться і сотні тимошенківців не червонітимуть, агітуючи за Цимбалюка.
Наші краяни, які люблять аналізувати, схильні вважати, що насправді скоріше партії «Батьківщина» не буде в жодній раді на Тернопільщині, ніж регіонал переможе під брендом Тимошенко.

Хлопці з Небесної сотні і загиблі солдати на фронті через такі брудні політичні справи, певно перевертаються у домовинах…

tymoshenko

Довідка
Анін Віктор Іванович, народився 2 грудня 1956 року в селі Обич Кременецького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Моноліт – 2002”, професор, Київський національний університет будівництва і архітектури, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Навчався в Севастопольському будівельному технікумі, у 1978–1983 роках — у Київському інжерному-будівельному інституті (нині Київський національний університет будівництва і архітектури).

Працював (від майстра дільниці до головного інженера) в будівельному комбінаті в Києві.

Після закінчення аспірантури викладав у Київському національному університеті. Був консультантом 1-го заступника міністра економіки України.

Від 1998 — директор ТОВ «Промгаз», одночасно — професор Київського національного університету будівництва і архітектури.

2004 року захистив докторську дисертацію «Теоретико-методологічні основи функціонування будівельних організацій в конкурентному середовищі» [1]. 2010 року відповідно до Розпорядження Управління справами Апарату Верховної Ради УКраїни № 122 від 28 жовтня 2010 року очолює Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної Ради України.

Унтер-офицерская вдова по имени Ирина Билык

Юлія Тимошенко підтримає регіонала Цимбалюка на мера Тернополя?