111
11880612_973134732706831_3939025097650811061_n

ЧОГО НЕ ЗРОБИШ ЗАРАДИ ЕФЕКТИВНОЇ РЕКЛАМИ?

23 серпня поки що міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив у Фейсбуці, що разом з одіозним нардепом-свободівцем їздив на Схід. Мер Тернополя не кривлявся з автоматом, на танки не залазив, як колись таке виробляв Головко

Офіційно свободівці відвідали бойові позиції батальйону спеціального призначення ЗСУ «Карпатська Січ», які несуть службу поблизу Донецького аеропорту та у с. Піски та привітали бійців з Державним святом. Насправді Надал знімав там рекламний ролик. Для цього йому навіть підібрали відповідний одяг, у тон військового камуфляжу. Правда, переглядаючи кислі писки Чашки і Стаюри, можна зрозуміти, що вони не дуже раді зйомці у масовці. Але чого не зробиш, заради продовження свого “політичного життя”.

Питання в іншому: які волонтери-пристосуванці возили горе-мера в АТО?1 comment

  1. Саша

    Завжди так було, що проститутка на всьо піде щоб тільки з цього вигоду мати. А деж був Надал в попередні роки, що збудував для міста? Нехай відчитається скільки побудував дитячих садочків, скільки середніх школ, скільки спортивних школ, спорт.майданчиків, дитячих площадок. Скільки посадили нових сквериків, парків культури та відпочинку, що взагалі зробив для громади Тернополя? Нехай пояснить громаді чому інвестори тікають з Тернополя в інші обласні центри України? Він розказує про нові тротуари, але ми памятаємо і тротуар з ” підігрівом ” біля центрального універмага. Він поїхав в АТО як волонтер, а може він написавби заяву і пішов добровольцем повоювати за рідну землю, чи кишка тонка? Це блюзнір в овечу шкіру вдягнувся і думає що всі Тернополяни дурні а він оден розумний. Ганьба таким мерам і народне прокляття!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.