111

Як відомо, народним депутатом України по 165 виборчому окрузі, в який входять Збаразький, Кременецький, Лановецький і Підволочиський райони, обрали повторно Михайла Головка. Чому обрали, як – питання до людей і правоохоронців, якщо “проворонили” фальсифікації. Питання в іншому: нарешті місцеві мешканці зрозуміли, що їх обдурено. Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” ще у січні 2013 року, після дострокових парламентських виборів 2012 року писала, як Головко рятував мільйони спонсора Партії Регіонів.

Збираючись на війну, депутат Головко підібрав одяг в одному тоні

Збираючись на війну, депутат Головко підібрав одяг в одному тоні

Про те, як нардеп Головко їздив у зону АТО і позував з автоматом, стріляв для телекартинки – кепкували всі українські ЗМІ з такої ганьби.

Чистенькі манжети та годинник "вояки" привернули увагу користувачів мережі

Чистенькі манжети та годинник “вояки” привернули увагу користувачів мережі

У червні цього року депутат від “Свободи” Михайло Головко вирішив показати, який з нього хвацький вояка.В акуратному вбранні, у напрасованій сорочці, з діловим годинником та у чистенькому взутті “свободівець”  потримав зброю та пофотграфувався на тлі танку у Слов’янську. Компанію Михайлу склав його не менш чепурний соратник Юрій Сиротюк. Фото свого військового “досвіду” Головко виклав у Фейсбук. Цю так звану показуху помітили користувачі соцмережі, звернувши увагу на занадто охайний, як для війни, вигляд депутатів.

Депутати схожі на гордих хлоп'ят, яким дорослі дяді дозволили торкнутися справжньої зброї

Депутати схожі на гордих хлоп’ят, яким дорослі дяді дозволили торкнутися справжньої зброї

24-річна збаражчанка Іванка Максимів оприлюднила новий пост у соцмережі:

“В той час, коли наші відважні, вольові та міцні воїни захищають честь і славу нашої батьківщини, народний депутат від (слава Тобі Боже) не прохідної партії Свобода, М. Головко виніжує свою дупу по масажних салонах. Днями він був помічений в одному з масажних салонів м. Тернополя. І чому ж це не сидиться йому у стольному граді Києві..? На масаж приїхав чи що?! Замість того, щоб допомагати бійцям, він то влаштовує “виглажені” фотосесії з автоматом, то “вигладжує” свій зад. Дати б йому того автомата в руки і на Схід, щоб нікому тут очі не мозолив!”

 

Чому Михайло Головко рятував фінансового спонсора Партії Регіонів?1 comment

  1. Володимир

    А як хаяти будуть інших. Автор почитай статті в газетах про те, як його помічники кинули держслужбу і відправилися на фронт. Було хоч в педагогічний прийти, коли Богдан, в недавньому часі найближчий помічник Головка, давав інтерв’ю про його участь у війні на Сході і тамтешню ситуацію. Згадував і про часті відвідини фронту Головком, так як помагає йому в інформповідомленнях про те, кому і в яких точках треба найбільше допомоги тощо. Перестаньте шукати чорного піару, а допоможіть воякам. Скільком Ваш сайт бійцям допоміг. Навіть заради дешевого піару, але потратив власні кошти чи гроші спонсорів на реально необхідні речі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.