Жителів Тернопільської області обдурюють злочинці з-за грат

Поділитися

1371810743_telefonni_wahraiДесять тисяч гривень з рахунку жительки Микулинець зняли шахраї. Жінка сама повідомила зловмисникам усі реквізити банківської картки.

За словами потерпілої, її товаришка займається торгівлею через Інтернет, саме до неї спочатку й зателефонував невідомий чоловік, який, начебто, зацікавився товаром. Продавець перенаправила клієнта до подруги з Тернопільщини, мовляв та надасть реквізити, потрібні для перерахунку коштів.

Покупець сконтактував з потерпілою й пообіцяв невдовзі перерахувати обумовлену суму. А вже за деякий час до жінки зателефонували вдруге. Додзвонювач назвався працівником банку й повідомив, що на рахунок мобільного клієнтки надійшли гроші, однак, аби їх зняти, потрібно перерахувати надходження на банківську картку. Щоб завершити трансакцію чоловік попросив назвати реквізити «пластикового гаманця». Жінка виконала інструкції незнайомця, однак коштів від цього на зарплатній картці не прибавилося, навпаки зникли всі накопичення – десять тисяч гривень.

Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулася із заявою в районний відділ міліції. Інформацію про злочин правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань з правовою кваліфікацією статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

За словами заступника начальника Теребовлянського РВ–начальника кримінальної міліції Степана Яворського, шахраї, найімовірніше, працювали у парі, бо телефонували до жінки з різних номерів. Зараз міліціонери працюють над встановленням осіб підозрюваних.

 

Не виключено, що лиходії, які почистили рахунок жительки Микулинець, наразі перебувають у місцях позбавлення волі. Це мобільне шахрайство в районі далеко не перше. В одному з випадків оперативним шляхом міліціонерам таки вдалося з’ясувати, що підозрюваний у злочині відбуває покарання в пенітенціарній установі Київщини. Відтак є підстави вважати, що й цього разу до потерпілої телефонували з-за грат.

 

Правоохоронці вкотре закликають краян бути пильним й не повідомляти нікому за жодних обставин інформацію, за допомогою якої можна зняти кошти з банківського рахунку. Якщо ж маєте підозру, що до вашої картки отримали доступ не ті люди, негайно зверніться в банк, аби заблокувати трансакцію й телефонуйте у міліцію.

 

 

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

0

Пограбували ювелірний магазин на вулиці 15 квітня у Тернополі

Викрили цілу мережу VIP-повій, послугами яких користувалися високопоставлені чиновники і бізнесмени