Через зволікання комунальників на мості на вулиці Поліській з’явилися нові пошкодження

Поділитися

Шляхопровід на вулиці Поліській Тернополі потребує негайного капітального ремонту. «Народний контроль» уже звертав увагу комунальників на проблемний міст. Чиновники пообіцяли відремонтувати його до 28 серпня, але й досі не зробили обіцяного. Наразі лише прикрили вибоїни.

Міст продовжує руйнуватися шаленими темпами: нещодавно на дорожньому покритті вздовж деформаційного шва з’явилися величезні діри – діаметром 30-40 сантиметрів. Щоб попередити водіїв про небезпеку, небайдужі містяни встановили у найбільшій вибоїні спеціальний знак.

«Міст аварійний! Я не буду ризикувати своєю машиною, адже ямах, які утворилися на місці деформаційного шва, можна втратити колеса», – прокоментував ситуацію тернополянин Петро.

«Півтора місяці тому до «Народного контролю» звернулися тернополяни, які розповіли про катастрофічний стан моста на Поліській. Ми вимагали від влади провести бодай поточний ремонт. На жаль, окрім того, що встановили знак про ремонтні роботи, більше нічого не зроблено. Зараз міст потребує вже капітального втручання», – говорить голова «Громадського руху «Народний контроль» на Тернопільщині Олена Абакумова.

Начальник техвідділу Тернопільської міської ради Олег Вітик визнав: шляхопровід справді треба терміново лагодити. За його словами, комунальники таки візьмуться до роботи.

«Через тиждень міст почнуть одночасно ремонтувати два підприємства. Одна фірма буде лагодити пішохідну зону, яка теж перебуває в аварійному стані. Інша проведе капітальний ремонт деформаційного шва на шляхопроводі», – повідомив Олег Вітик.

«Народний контроль» простежить за тим, аби чиновники цього разу таки дотримали слова.

Шахраї з благодійного фонду “Надія дітям” обдурюють тернополян (відео)

Заїзд у свій двір мешканці вулиці Крушельницької, 1а вважають одним із найгірших у Тернополі