111

NfiAvWR08okКористувачі соцмереж повідомляють як псевдоволонтери фонду “Надія дітям” втікають від них, якщо люди їх хочуть сфотографувати. На відео також зафіксована розмова одним із таких пройдисвітів.

будьте обережні!

krl9IqIhb8I

3 comments

 1. Микола

  А чим займається Богомол? Кришує? Точно долю має від тих аферистів

 2. ПРАВДА

  даний фонд “Надія дітям” збирає кошти в скриньках, що розміщені в кіосках та магазинах міста і Тернопільської області. Я бачив особисто дані скриньки і відомо, що напевно у Львівській обласні такого немає фонду, або як це можливо, що їх виловили у с.Великі Гаї, Тернопільського району. Краще б Закон України врегулювали з тими благодійними пожертвами чи скриньками. Яка кількість їх має бути у кого документ погоджевальний брати, якщо цей збір відбувається поза межами територіальних громад, де діяльність цого фонду поширена так чи ні. На мою думку, має всеодно органи місцевого самвордування бути про це хоча б повідомлені у письмовій формі і Закон мав дати дозвіл на збір з якого і до якого числа здійснюється збір і на яку теритрріальну поширеність він діє. В більшості випадків такі усні та письмові дозволи видають церковні громади, адже де там проста людина з села чи селища буде розумітися на документах чи їх підробках. Але., кошти повинні поступати через комісію (лічильну, облікову, бухгалтерію, і далі в банк). Якщо публічний збір, то має бути висвітлено – куди далі були використані кошти – адже це головний фактор і це повинно регулюватися Законом або нормативним актом. А тому, волонтерство – невдячна або “споживацька” справа, і люди в ній повинні бути гідними і відомими, або такі, щоб їм довіряли. На мою гадку, слід це самостійно врегулювати – поставити в територіальних громадах своїх волонтерів, які затвердяться виконкомами і саме вони б мали пряме право на збір, акумуляцію, підрахунок коштів, нехай навіть з представниками цих фондів. Адже така людина буде чітко знати коли і до кого як можна ввійти. Буду радий обговорювати це питання з експертами та радниками, священослужителями і фінансовими установами. Я б не хотів, що б в Україні на волонтерстві приховували реальні кошти. Хай краще “гірка” правда, чим “світла” брехня. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  1. Олександр

   Коментую відеоролик: поперше в таких випадках треба викликати обов’язково поліцію. Тому що це більш уповноважений орган, який на випадок шахрайства можуть затримати злочинця(ів). Подруге у цієї структури є відповідні люди ( юристи ) які займаються перевіркою документів, реєстрацією відповідних структур, фондів, тощо. Також у волонтера є пакет документів, а саме: Реєстраційна Служба Укр. Статут фонду, договір складений з волонтером, також вказані права, обов’язки, та про кримінальну відповідальність при порушенні деяких пунктів. Ксер. свідоцтва про народження дитини, висновки з лікарні, рахунок банку, контактні дані та адреси проживання, лікування дитини, та батьків. Також скринька опломбована іменними пломбами, та завірені печаткою. Всі інші документи такі як чеки про переведення коштів батькам на їхні рахунки, та про звіт волонтерських зборів. Знаходиться у головному офісі благодійного фонду!!! Те що у вас виникли підозри про шахрайство фонду або волонтера, це ваші особисті справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.