Ігор Вонс виводить мільйони в офшори?

Поділитися

На нашу поштову скриньку прийшов лист із документами та документальним фільмом. Його автори стверджують, що отримали матеріали для розслідування виключно з відкритих джерел.

З його змісту випливає, що раніше нікому невідомий Ігор Вонс, який, як стверджують автори, є добрим товаришем екс-мера Тернополя Романа Заставного, та очолює тернопільске ГО «Антикорупційний Центр», ймовірно, виводить чималенькі суми в офшори через кабельне телебачення «Колумбус», яке належить ці офшорній компанії. Ігор Вонс нині себе хоче спозиціонувати як ставленик Блоку Петра Порошенка, оскільни чимало українців орієнтуються на владу. Підтримка від збанкрутілого “Народного фронту” йому гарантована.

vons
Виявляється, що корені “Колумбуса” варто шукати на Кіпрі, в столиці Лімасол.

Власник Колумбуса – компанія «Colisar Enterprises Limited» зареєстрована в офшорній зоні – на Кіпрі, в столиці Лімасол.

Про те що через кіпрські офшори виводять чималі суми з України свідчать чимало журналістських розслідувань, зокрема «Colisar Enterprises Limited» є в базі OpenCorporates.

Журналісти-розслідувачі скориставшись відкритою базою даних і довели, що основний акціонер тернопільського кабельного оператора «Колумбус» – компанія «Колісар Ентерпрайзес Лімітет» – кіпрський офшор. На офіційному сайті директором компанії «Колісар» в Україні цієї компанії чорним по білому вказано ім’я Ігоря Вонса.

ternopil.te.ua

“Народний контроль” змусив відкрити кримінальну справу проти сільського голови за підробку документів

Як Олег Барна побився з Юрієм Чижмарем (відео)