Місцеві організації політичних партій безвідповідально готуються до проведення своїх конференцій

Поділитися

Ukrop23 вересня мали відбутись збори місцевих організацій політичних партії «Соціалісти» у м. Зборові та «Українське Об’єднання патріотів – УКРОП» у смт. Гусятин. Але перша конференція не відбулась, а друга можливо і відбулась, але не за адресою, яка була вказана у повідомлені.
Як повідомляє Степен Гриценко, довготерміновий спостерігач від Громадянської мережі ОПОРА, 23 вересня мала відбутись партійна конференція Зборівської районної організації політичної партії «Соціалісти». На цьому зібранні мали бути висунуті кандидати у депутати Зборівської районної ради. Згідно із повідомленням, яке надійшло до Зборівської районної виборчої комісії, збори членів партії мали проводитись за адресою вул. Б. Хмельницького18/6, проте як виявилися, такої адреси не існує (будинок №18 – є, а квартири №6 нема). Пан Гриценко зв’язався із членом місцевої організації політичної партії «Соціалісти» – Сисаком Юрієм, який сказав, що конференцію партії вони перенесли на 24 вересня, приміщення для проведення шукають, а невірна адреса яка вказана у повідомленні – це технічна помилка їхнього (партійного) секретаря.
Гусятинська районна організація політичної партії «Українське Об’єднання патріотів – УКРОП» у повідомленні Гусятинській районній виборчій комісії про проведення 23 вересня партійної конференції з метою висунення кандидатів у депутати районної ради зазначила: місце проведення – смт. Гусятин, вул. Пушкіна 2, час проведення – 9 год. Тетяна Денис, довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, не змогла потрапити на цю конференцію, тому, що знайшовши відповідний будинок їй не вдалося відшукати приміщення, де би могли відбуватися збори. Вона зазначила: «за цією адресою знаходяться деякі управління, відділи та інші структурні підрозділи місцевої влади, приміщення де могла би проводитись конференція я не знайшла».
SochialistyГромадянська мережа ОПОРА зазначає, що відповідно до ч.1 ст. 37 Закону України «Про місцеві вибори», «висунення кандидата місцевою організацією партії проводиться на зборах (конференціях) цієї організації, які проводяться у поряду, передбаченому статутом партії». Уч.5 ст.37, цього ж закону, зазначено: «Про дату, час і місце проведення зборів (конференції) з метою висунення кандидатів місцева організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніше як за день до дня проведення зборів (конференції)».

У Тернополі відбудеться показ документального фільму “Капелани”

У Бережанах вже зареєстрували трьох кандидатів на посаду міського голови