На вулиці Злуки відремонтують аварійний колектор

Поділитися

На вимогу активістів «Народного контролю» комунальники пообіцяли замінити частину каналізаційного колектора, щоб ліквідувати неприємний запах, який уже кілька місяців відчувають мешканці вул. Злуки у Тернополі.

Так, тернополяни, що проживають і працюють неподалік торгового центру «Ювілейний», розповіли журналістам «Народного контролю» про нестерпний сморід, який заполонив вулицю Злуки.

«Смердить, вибачте на слові, фекаліями! Тут є заклад громадського харчування, де ми займаємося з дітками, проводимо вечірки, весілля. Люди просто жахаються від такого смороду. Ані освіжувачі повітря, ані ароматичні палички не допомагають», – обурювалася власниця місцевого кафе Ірина Олександрівна.

Її слова підтвердили й інші містяни.

«Чекати на зупинці транспорт просто неможливо, ми задихаємося від смороду», – заявила тернополянка пані Вікторія.

У «Водоканалі» журналістам «Народного контролю» розповіли: неприємні запахи з’являються через підпор каналізаційного колектора, який є на вулиці Злуки.

«Щоб сморід повністю припинився, треба замінити частину колектора. На днях будемо розпочинати роботи і до жовтня їх завершимо», – пообіцяв заступник начальника аварійно-диспетчерського відділу Андрій Онищенко.

Где моя тачка?

Обсяги будівництва нових житлових комплексів у Харкові поступово збільшуються