111

Lama і Тоня Матвієнко презентували дуетну пісню «Мій милий», автором якої є Наталя Дзеньків, а саундпродюсером Віталій Телезин. Режисером кліпу виступив Дмитро Перетрутов.
У своїй відеороботі, зйомки якої тривали чотири дні, співачки показали те, що відбувається в душі жінки, яка знаходиться в очікуванні кохання. Навіть в парі багато жінок відчувають себе самотніми, для них це буде підтримкою і дасть надію на майбутнє.

“Треба розуміти, що все пагане і все хороше минає, нічого не буває вічне, головне не концентруватись на переживаннях, – розповідає Lama про нову роботу, – Цією піснею ми хочемо допомогти жінкам, що шукають другу половинку. Донести, що треба вірити, що все позитивне – попереду. Самотність – це і ліки, і отрута, дивлячись, як це сприймати. Можна сказати, що самотня, а можна, що – вільна. Треба вірити всім серцем, всією душею! Блиск в очах косметикою не намалюєш, якщо ми дійсно прагнемо чогось, то весь Всесвіт буде йти назустріч, щоб наші бажання збувались.”

“Ми такі різні і кожна з нас цікава, творча, неповторна. Дякую Наталі за чудову пісню! – коментує Тоня, -Ми зробили все, щоб відобразити гармонійний синтез романтичної плавності і динаміки. Сцена з відрізанням волосся – це прощання з минулими переживаннями, страхами і початок нової сторінки життя.”

6 5 4 3 2 1(1) 7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.