111

1(1)Сьогодні, 9 вересня, у Тернополі військовослужбовці 44-ї окремої артилерійської бригади скромно відзначили першу річницю від дня створення з’єднання. З нагоди свята на території військової частини відкрили та освятили меморіальну Стелу загиблим воїнам-артилеристам бригади. Участь у заході узяли військовослужбовці бригади, представники вищого штабу, місцевої влади, духовенства, воїни-афганці, волонтери та пересічні тернополяни.

За словами ТВО командира окремої артилерійської бригади полковника Валентина Козловця на даний час понад 90% особового складу військової частини разом із командиром перебувають у зоні виконання бойових завдань на Донбасі.

– Підрозділи нашої військової частини підтримували артилерійським вогнем механізовані частини фактично на усьому фронті проведення антитерористичної операції. Тернопільські артилеристи брали участь у визволені Словянська, обороняли населені пункти Щастя, Дебальцево, Попасна та багато інших. Напревеликий жаль, в ході проведення АТО 10 наших воїнів загинули за волю України. Сьогодні у їхню честь ми відкриваємо цю меморіальну Стелу, – наголосив у своїй промові полковник Валентин Козловець.

Священослужителі помолилися та окропили святою водою меморіальну Стелу, а військовослужбовці бригади пройшли урочистим маршем, віддавши шану своїм бойовим побратимам.

Василь Лабай,

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України,

Фото автора

2(1) 4(2) 3(2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.