111

Після революції Гідності в Україні, здавалось, цензура у минулому. Проте, злодії при владному кориті іншої думки. У Тернополі чи не усі ЗМІ поставлені на коліна. Критика поки чинного мера Сергія Надала просто заборонена. Мер невідомо за які кошти (хоча, чому не відомо – землі у тернопільських парках суттєво поменшало) скупив усі телеканали. Не можливо прочитати правду про злочинну діяльність керівництва мерії і у друкованій пресі. Хіба що інші політики-конкуренти друкують її на правах реклами. Самостійних же розслідувань майже не має.

За два місяці до виборів контроль мера сягнув апогею: критикувати мера не можна навіть у соціальних групах.

А після оприлюднення цього ганебного факту кидають критично мислячих тернополян до чорного списку. Що тут можна сказати: робіть висновки, шановні читачі.

zaprodanci

 

4 comments

 1. Катя

  та брехня це всьо! в тій групі його ж найбільше сруть

 2. Олег Іванович, пенсіонер

  У цій групі його найбільше вилизують. А особливо непрямою рекламою вихваляють: скільки у нас в Тернополі класних змін, скільки всього будується, ремонтується…Фоточки тошнотворні виставляють ледь не щогодини. Засирають голови молоді побрехеньками про те, що у нас досить непогана влада. А насправді Надал – найбільший злодій, який лишень очолював міську раду!
  Я відписався з їхньої групи, бо не міг на тую агітацію дивитися. І внука переконав!

  1. 1111

   комент в стилі совка) кісельов відпочиває

 3. Даник Михайло

  Я не є мешканцем Тернополя, не голосував за Надала, але через кожні 3-4 дні буваю в файному місті і кажу правду: торік літом і восени зроблено багато, навіть на Дружбі (бо там до дітей заїзджаю і бачив) тротуари, дитячі площадки, під”їзди ремонтували, на мосту ч/з став-Серет ремонт зроблено. Є ще багато тої ремонтної роботи, хоча б продовжити від того моста – й до поч в.Бандери (світлофор), поправити конче: їдеш як по шиферу впоперек. Буде робити Надал з своєю командою, раз ніхто з депутатів не критикує відкрито. Посадовцям міськради Постановою КМУ від літа 2015 р. заборонено критикувати своє начальство (за Яценюка прийнято). Сама влада очищуватися не буде вже, розумієте ?? Має допомагати громадянське суспільство, свідомі громадяни. Ви, шановні дописувачі – пенсіонери, і я – передпенсійного віку, не байдужі люди, трошки розвинуті, раз освоїли Інтернет, десь працювали досі, щось бачили, вміємо аналізувати, знаємо, чого ми хочемо – то скажімо відкрито про це владі. Нічого страшного не станеться, буде влада рахуватися з народом – такій владі і допомагати не гріх. А те, що Надал має свій бізнес, то Ви того не знали ?? Чи українська ЖАБА давить ?? На те є – відкритість дій влади, сайти, запити, петиції. Та й дні прийому громадян, вже навіть в Скалі в ОТГ – голова має такі дні, коли простий хлоп може його виловити в кабінеті. Йдіть, спілкуйтеся, спорте, доказуйте. Він – Ваш, Ви його ж обирали. То чим думали?? А тепер за рік часу він ще не дуже зрозумів що ми від нього хочемо. Треба було ставити всі завдання що ми хочемо ще до виборів, нехай ті, хто балотувався – побачив би наші вимоги завчасно і подумав добре, що – народ хоче кращого: і відношення до себе з ком.послугами (не ходити по засмічених тротуарах, мати безплатні громадські туалети в людних місцях, мати захист від вітру чи дощу, чекаючи на автозупинці, мати вечором освітлені вулиці, мати порядок в клубі чи бібліотеці, ФАПі чи школі. Влада має це робити, а ми маємо думати що нам треба, казати про це владі – і КОНТРОЛЮВАТИ хід виконання. Все просто. З наступаючими святами!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.