111

thumb_120469_news_v21 вересня о 11 годині 20 хвилин поступило повідомлення про автопригоду зі смертельними наслідками на проспекті Степана Бандери міста Тернополя. На місці події було встановлено, що 24-річний водій автомобіля «БМВ» слідуючи в напрямку «Збаразького кільця» допустив наїзд на пішоходів, які здійснювали перехід в межах нерегульованого пішохідного переходу. В наслідок наїзду на місці події загинув 61-річний пішохід, його 57-річну дружину з важкими травмами доставили до Тернопільської університетської лікарні де вона невдовзі померла.

Як стверджував водій автомобіля «БМВ», до автопригоди причетний автомобіль «Хонда акорд», саме від цього автомобіля пішоходів  відкинуло на капот його легківки. Проведеними розшуковими заходами автомобіль «Хонда акорд» та водія було розшукано, однак жодних слідів, які б вказували на причетність автомобіля до автопригоди виявлено не було. Тай сам власник автомобіля ««Хонда акорд» заперечує будь яку причетність до наїзду на пішоходів.

Обставини автопригоди з’ясовують правоохоронці. Відомості про неї внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

1 comment

  1. Володимир

    При ДТП надважливо є належнна фіксація, свідки і експертизи для доведення вини щоб справа у суді не “розвалилася”, адже
    згідно ст. 17 КПК України, ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом, усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на користь такої особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.