Українці і на фронті газдують

Поділитися

33(1)Впродовж 16 вересня 2015 року Володимир Авдєєв з волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” здійснював планове довезення вантажів 11-го рейду до передової на бойових позиціях наших військ у Пісках, Опитному, і на «Шахту» Путилівська біля населеного пункту Бутовка. Предачі того дня: мінеральна вода, фірмова “Тушонка Козацька”, домашні закрутки, свіже молоко, овочі, речі особистої гігієни (причому дівчата-воїни були задоволені, а є в наших підрозділах і наслідниці справи козачок, і слави більш древніх воїтельок сарматського періоду відомих як «амазонки причорноморських степів»), форма літня військова, взуття тактичне і багато чого іншого. Як завжди у  Пісках та інших населених пунктах Володимир на відмінно справився з завданням передав хлопцям тактичне взуття, форму та багато чого іншого. Завдяки діяльності нашого координатора волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Донбасі і в зоні “АТО” Едуарда Хатмулліна  та Володимира Авдєєва ми тепер возимо на позиції свіже випечені пиріжки та торти у Дружківці та Краматорську щоби хлопці поласували смачненьким. У підрозділі «Карпатської Січі» бійці подивували Володимира своєю господаркою, ото ще українці. Вони прямо на бойових позиціях годують порося, одне слово українські воїни і на фронті, і в Африці ґазди-господари… З передової представники усіх з’єднань Сухопутних військ Збройних Сил України, та інших підрозділів усім нашим симпатикам, помічникам та благодійникам передали велике солдатське спасибі за небайдужість і підримку, та звичайно ж вітання.

Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація “СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ” .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ “Укрінбанк”.

Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації “Схід та Захід єдині” із співпраці з засобами масової інформації (фото Володимира Авдєєва).

17 вересня 2015 року

38 37(1) 36(1) 34(1) 32(1) 46

Если бы из самого жерла ада явилась бы Партия Сатанинских Негодяев, нашлись бы те, кто за них проголосовал

Президента Польщі Качинського добили біля літака?