111

nachal-pechat-zagranichnykh-pasportovПісля зміни імені чи прізвища потрібно обміняти не лише паспорт громадянина України, а й паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Відповідно до вимог постанови Кабміну № 152, останній через місяць після зміни персональних даних визнається недійсним, а відтак перетнути кордон з таким документом стане неможливо, – про це повідомили в Управлінні міграційної служби Тернопільської області.

Як діяти? Не пізніше ніж через місяць після зміни прізвища, імені чи по-батькові слід звернутися до центру надання адмінпослуг або підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації із заявою про обмін паспорта громадянина України для внесення нових персональних даних.

Отримуючи від вас документи на обмін «внутрішнього» паспорта, працівники міграційної служби запитають про наявність закордонного і, якщо такий є, попередять, що через місяць він стане недійсним.

Подати заяву на оформлення нового закордонного паспорта можна відразу по отриманню паспорта громадянина України зі зміненими персональними даними. Якщо цього не зробити, через місяць міграційники визнають старий документ недійсним, про що поінформують прикордонників і, відповідно, з таким паспортом перетнути кордон стане неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.