Андрій Рудан – політик нової формації зі Збаража

Поділитися

svpcDReY4QAПро політику у провінції серйозно говорити не доводиться. Загальновідомо, що як вирішать у столиці, так і чинять на місцях. Тому на перший план в невеличких містечках люди оцінюють особисті і професійні якості діячів. І в якій би популярній партії політик не був, але якщо він негідник, то будь-яка агітація марна. І навпаки, якщо партія є не надто відомою, але у її лавах перебувають на місцях добрі господарники, люди слова, моральні авторитети – то у цих населених пунктах виникають «сенсації». Андрій Рудан для Збаража один із таких позитивних політиків. Він ніколи не гнався за популярними політичними брендами, а планомірно виконував ту щоденну рутинну роботу, яку обіцяв зробити виборцям чи однопартійцям. Андрія вже обирали депутатом як Збаразької районної, так і Збаразької міської ради. До речі, перемагав він на найбільшому округі. І він не розчарував не лише мешканців округу, але всіх збаражчан. Коли до нього зверталися мешканці інших округів – ніколи їх не футболив. Наприклад, на м-ні І. Франка, 2 потрібно було здійснити капітальний ремонт даху. Депутат цього округу давно опустив руки, казав, що це не можливо зробити. А Рудан просто взяв і за пів року зробив.
Про скандального мера Бочарова знала вся Україна. Спочатку всі насміхалися з горе-керівника міста, аж поки він не скупив «патрійотів». Тоді вже стало не до сміху, коли бюджет міста був не затверджений, зарплати бюджетникам не виплачувались. І хто взяв відповідальність за ситуацію в Збаражі? Андрій Рудан. Саме він провів сесію міської ради на якій прийняли бюджет і розблокував роботу комунальних служб.
Сьогодні Андрій Рудан балотується до Збаразької міської та Тернопільської обласної рад. Люди за ним стоять горою. Наприклад, у Новиках та Оприлівцях шоковано розповідають, що кандидат в депутати Рудан, за якого ще навіть не голосували, виконав усі свої обіцянки, які дав на зустрічі. За 23 роки Незалежності ще такого не було! І нехай це були маленькі справи: відвіз дітей до цирку, закупив м’ячі для школи, але селян шокувало, що є в їхньому краї люди слова і честі. Можливо, на цих місцевих виборах, пощастить й іншим районам області, де оберуть депутатами таких же людей слова і діла, як Андрій Рудан.

Ольга Ямборко

Оголошено літературний конкурс коротких оповідань на тему “Кременець через 100 років”

Леонід Бицюра розкритикував свого колишнього шефа Барну у день народження