svpcDReY4QAПро політику у провінції серйозно говорити не доводиться. Загальновідомо, що як вирішать у столиці, так і чинять на місцях. Тому на перший план в невеличких містечках люди оцінюють особисті і професійні якості діячів. І в якій би популярній партії політик не був, але якщо він негідник, то будь-яка агітація марна. І навпаки, якщо партія є не надто відомою, але у її лавах перебувають на місцях добрі господарники, люди слова, моральні авторитети – то у цих населених пунктах виникають «сенсації». Андрій Рудан для Збаража один із таких позитивних політиків. Він ніколи не гнався за популярними політичними брендами, а планомірно виконував ту щоденну рутинну роботу, яку обіцяв зробити виборцям чи однопартійцям. Андрія вже обирали депутатом як Збаразької районної, так і Збаразької міської ради. До речі, перемагав він на найбільшому округі. І він не розчарував не лише мешканців округу, але всіх збаражчан. Коли до нього зверталися мешканці інших округів – ніколи їх не футболив. Наприклад, на м-ні І. Франка, 2 потрібно було здійснити капітальний ремонт даху. Депутат цього округу давно опустив руки, казав, що це не можливо зробити. А Рудан просто взяв і за пів року зробив.
Про скандального мера Бочарова знала вся Україна. Спочатку всі насміхалися з горе-керівника міста, аж поки він не скупив «патрійотів». Тоді вже стало не до сміху, коли бюджет міста був не затверджений, зарплати бюджетникам не виплачувались. І хто взяв відповідальність за ситуацію в Збаражі? Андрій Рудан. Саме він провів сесію міської ради на якій прийняли бюджет і розблокував роботу комунальних служб.
Сьогодні Андрій Рудан балотується до Збаразької міської та Тернопільської обласної рад. Люди за ним стоять горою. Наприклад, у Новиках та Оприлівцях шоковано розповідають, що кандидат в депутати Рудан, за якого ще навіть не голосували, виконав усі свої обіцянки, які дав на зустрічі. За 23 роки Незалежності ще такого не було! І нехай це були маленькі справи: відвіз дітей до цирку, закупив м’ячі для школи, але селян шокувало, що є в їхньому краї люди слова і честі. Можливо, на цих місцевих виборах, пощастить й іншим районам області, де оберуть депутатами таких же людей слова і діла, як Андрій Рудан.

Ольга Ямборко

2 comments

 1. Петро Н.

  Як це не гнався, якщо вже ряд партій змінив. І на кожні вибори від нової партії йде.
  Чи може він вже забув своє членство у сателіта партії регіонаів “Сильна Україна”?

  1. Андрій Рудан

   Шановний пане, Петре! Насамперед, хочу подякувати Вам за цікавість до моєї персони. В 2010 році я ішов на вибори і переміг на найбільшому в Збаражі окрузі ( більше 1000 чоловік, тоді як найменший округ був 170 чоловік). Так, мене висунула партія “Сильна Україна”. Повірте, що із задоволенням ішов би на вибори самовисуванням, проте закон ні тоді, ні зараз не дозволяє цього. Хочу звернути Вашу увагу, шановний пане, що в жовтні 2010 року ( саме тоді відбувались вибори) “Сильна Україна” не мала жодного відношення до ПР. Якщо Ви пам”ятаєте, а я думаю, що так воно і є, то 17 березня 2012 року партія прийняла рішення про саморозпуск. Звідси випливає, що я в 2010 році ніяким чином не міг знати про наміри Тігіпка розпустити партію і рекомендувати її членам вступити до партії регіонів.
   Зараз я іду в команді “Доброго Самарянина” не будучи членом партії.
   Ще раз дякую Вам, пане Петре, за затрачений Вами час на написання коментаря та пропоную об’єднати наші зусилля навколо реальних справ, які допоможуть нашим громадам стати на шлях розвитку

Напишіть відгук