111
1175439_640236589333346_2103093390_n

Леонід Бицюра

Екс-заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра, який прославився аварією на службовій іномарці у вихідний день в іншій області без відрядження, захистом препаскудних ремонтів доріг в області вирішив дати кислинки губернатору Степану Барні у його день народження. Свободівець, який просидів у керівних кріслах різних рівнів – дві каденції у Тернопільській міській раді, заступником у Сиротюка, Крисака і Барни, нічим геніальним не відзначився. Якщо відверто, ніхто й не сподівався, оскільки Леонід Бицюра не є принциповим націоналістом, а звичайним заробітчанином, який ще при губернаторі Курницькому відзначився участю у молодіжній адміністрації.

Сьогодні ж вибори у розпалі і свободівцю Бицюрі треба покрасуватися на фоні таких самих партійних негідників з Блоку Петра Порошенка:”Не дивують замовні статті в інтернет-середовищі. Не дивує примітивний рівень спілки ббп і пр. Повикуповували газетну площу, ефір, море бігбордів. Політична реклама на сотні тисяч гривень в тиждень на гроші аграріїв, підприємців і вчорашніх регіоналів.
500 тис.гривень. Як виявив аудіо-запис, від якого власне відволікають увагу замовними матеріалами, саме така ціна владної лояльності.
Не тільки цим перевершено одіозних режимників-регіоналів.
Схема примітивна.
Почали з зачистки органів влади, потім зігнали всіх в одну партію, реабілітували колишніх натхненників антимайдану, перетворили ода в виборчий штаб, відновили прямі незаконні вказівки суддям, прокурорам, керівникам районів та сільських рад.
Такою була і регіоналівська влада.
Новітні регіонали додали:
репресії спотвореною мобілізацією,
масові судові позови по скасуванню виборчої реєстрації інакомислячих,
спецзаходи в ТВК, тотальну брехню, пропаганду, НАПІВПРАВДУ, маніпуляції в ЗМІ, а також арешти.
Як підкреслив “перший” номер, їх особливо надихнули вибори в Чернігові.
З огляду на примітив, слід очікувати:
саботаж дільничих комісій, втручання в підрахунок, підкуп, давно забуті спеціальні позначки в бюлетнях: м-медик, к-культура, процесуальні судові диверсії.
Але і це все не дивує.
Дивує інше. Як можна, знаючи, що вся область чула твої слова про вплив на голосування, говорити про ініціативи чесних виборів? Одне з двох. Або не мудре, або ж зовсім ставить в ніщо людей.
Май трохи стримання.
Виборами життя не закінчується, треба буде і з посади піти. Найважливіше-зберегти честь! Знайди це поняття для себе. Тоді і країна зміниться”1 comment

  1. petros

    Недаремно пан Бицюра перебував на посаді заступника голови МГО “Молодь за Януковича”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.