Чорна п’ятниця на Тернопільщині: 19 ДТП і 8 постраждалих

Поділитися

671632zast dtpБезвідповідальна поведінка водіїв та пішоходів – причина ДТП на автошляхах краю.

Більше п’яти тисяч людей щороку втрачає Україна в дорожньо-транспортних пригодах. Щодоби в державі трапляється близько п’ятсот аварій, в яких гине біля десяти осіб.

Перевищення швидкості, недотримання дистанції та черговості проїзду, неуважність та нетверезий стан водіїв – основні причини аварійності на дорогах. Не відкидаю і вини пішоходів, які переходять або перебігають дороги у невстановлених місцях, ігнорують будь-які правила та ходять проїжджою частиною у стані алкогольного сп’яніння.

За дев’ять місяців 2015 року на автошляхах Тернопільщини зареєстровано 1048 автопригод. 61 людина загинула, а 315 отримали травми. В області кількість ДТП зменшилася на 2,7%, а от смертність в автопригодах, в порівнянні з минулим роком, зросла на 35,6%.

Найбільше автопригод трапляється через любителів швидкої їзди та перегонів. Поширеними видами ДТП на автошляхах краю є порушення правил маневрування, виїзд на зустрічну смугу, порушення правил проїзду перехресть та недотримання дистанції.

Лише за одну добу п’ятниці, 9 жовтня, на Тернопільщині трапилося 8 аварій із постраждалими особами та 11 з матеріальними збитками. Дві – це виїзд на смугу зустрічного руху, решта – це порушення правил пішоходами, недотримання дистанції, ігнорування правил обгону та переїзду перехресть та недотримання швидкісного режиму.

Через таку безпечність водіїв та пішоходів лише за день дві людини загинуло, восьмеро отримали травми. Десятки автівок власникам доведеться ремонтувати.

Я переконаний, що знизити тяжкість ДТП можливо. Потрібно лише бажання усіх учасників дорожнього руху.

БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ….

Олександр Богомол

В сети появился радиоперехват якобы разговора главы “ДНР” Александра Захарченко и помощника Путина Владислава Суркова

14 жовтня розпочнеться прийом анкет до патрульної поліції Тернополя