Petro_LandyakФільм , про мене на ТВ-4 “Про що голосував і не голосував Ландяк” замовил партія “Республіка”, яка “іде” на вибори до Тернопільської міської ради. Очолює список цієї партії заст нач. управління міської ради Ольга Заверуха. В їхньому списку 23особи, з них 10 безробітних, 8- працівників міської ради, її комунальних підприємств та пов’язаних з міською радою осіб , 1 -викладач коледжу, 1- працівник банку, 1 -технік , 1-приватний підприємець, 1 – директор якогось підприємства ( Чомусь не вказав назву!).

Жодної реклами, газет, буклетів . бордів, сіті лайтів, які б, в ході виборчої кампанії, ця партійка про себе розміщувала – я не бачив! Може з Вас хтось бачив???
Замовлений фільм про мене – приблизно коштує 30 тис. грн. Я виясню чи на інших учасників перегонів ця “партійка” не робила подібних замовлень. Відчуваю , що бюджет кампанії цієї партійки -100%-ково чорнопіарний. Її завели на вибори, щоб МОЧИТИ ІНШИХ! Чи не так ?

Завтра через ТВК затребую інформацію про виборчий бюджет цієї партійки. Цих надалівських кілерів виведемо на світло. Чи я помиляюсь , що вони надалівські???

Петро Ландяк

Напишіть відгук