Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Грабувати Тернопіль йдуть 18 партій
1.5k перегляди
Поділитися
Проте, що до Тернопільської міської ради зібралось 18 партій, тернополяни дізнались із підсумку вчорашнього засідання територіальної виборчої комісії. Новина розлетілась швидко соцмережами. Про більшість політичних сил місцеві мешканці відгукуються вкрай негативно. І це не пов’язано з першими особами цих партій у столиці. У Тернополі достатньо своїх злодіїв, авантюристів і просто запроданців, які заполонили більшість партійних списків на 42 округах файного міста.
Як би прикро не було тернополянам, але все ж таки за когось вони голосувати будуть і після виборів 42 новообраних депутати буде ділити бюджет і комунальне майно місто, землю і т.п. Кого ж тернополяни готові підтримати і вважають найдостойнішими? Просимо проголосувати в цьому опитуванні.