У тернопільській друкарні “Тернограф” виявлені кліше для друку бюлетенів з виборів міського голови Тернополя, депутатів міської та обласної ради. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Перший номер партії “Самопоміч” до Тернопільської міської ради Андрій Грицина повідомив у Фейсбуці, що “у Тернополі деякі особливо активні громадяни вже можуть голосувати. Тисячі необлікованих бюлетенів ми сьогодні виявили на одній з друкарень….А ось і газети політичної сили, які були поряд з бюлетенями..”.

Таким чином політик натякає, що фальсифікувати вибори збиралась політична сила Олега Тягнибока. Поки що діючий міський голова Сергій Надал не міг би виграти вибори без такої “допомоги”.

Можливо, після оприлюднення такої інформації, тернополянам “спаде пелена з очей і вони побачать інших кандидатів і не голосуватимуть за негідників.

samopom2 samopom

4 comments

 1. Таня

  Эта статья заказана Порошенко, через Авакова – именно эти особи и являются предателями национальных интересов Украины, занимаются провокациями, для уничтожения патриотов и героев Украины.
  У них герой – Охендовский с Киваловым, а у народа Небесная сотня, Свобода и добровольческие батальоны

 2. Саша

  Мер Надал, це позор і Божа кара для тернополян. Розумні люди з помилок роблять висновки і виправляють їх, а дебіли повторюють ці помилки і вірять негодяям.

 3. Реднек Горинович

  Надал & Company типові саквояжники, грабують все, до чого торкнуться. Тільки у вишиванках. Нагадують спецбоївки НКВС, переодягнені в повстанців: з вигляду свої, а роблять зовсім не те.

Напишіть відгук