У ідеальному тернополі форсмажор. Упс. Тепловики йдуть до мерії. 4 міс не мали зарплати. Обурені, що мер перед виборами по радіо озвучує брехню - що заборгованості по зрпл немає ні перед ким.

У ідеальному Тернополі форсмажор. Упс. Тепловики йдуть до мерії. 4 міс не мали зарплати. Обурені, що мер перед виборами по радіо озвучує брехню – що заборгованості по зарплаті немає ні перед ким. Лю Пка Вовк

Щось неймовірне коїться у Тернополі: мер Сергій Надал пів року завішував сотні біг-бордів і сітілайтів із своєю рекламою, як добре працює його команда, а насправді весь цей час працівники комунального підприємства сиділи без заробітної плати.

Невже 25 жовтня хоч один тернополянин поведеться на рекламні побрехеньки і проголосує за Сергія Надала?!

Близько двох сотень працівників КП “Теплокомуненерго” вийшли на пікет у вівторок, 20 жовтня, о 8.00. Мітингувальники вимагають свою зарплату, повідомляє сайт 20minut.ua

Люди не отримували заробітну плату від липня цього року, лише вчора їм на квартки кинули зарплату за перший місяць. Керівництво підприємства обіцяло, що до четверга вся заборгованість буде таким чином погашена – щодня виплачуватимуть зарплату за один місяць. Однак працівники в такі обіцянки не вірять.

– А що буде потім? Виплатять нам зараз ці зарплати, а з листопада знову будуть борги перед нами? – бідкається працівник підприємства пан Степан. – Як почати опалювальний сезон, коли ми, тепловики, не отримували зарплати за останні місяці? З листопада знову почнуться борги. Тож ми плануємо піти під міську раду і вимагаєти своїх грошей.

Однак йти нікуди не довелося – влада міста сама прийшла на збори тепловиків. Заступник міського голови Владислав Стемковський, який зараз виконує обов’язки Сергія Надала, запевнив працівників, що заборгованості не буде. Адже якщо за літні і частину осінніх місяців зарплату їм мали виплачувати із повернення ПДВ, то з листопада кошти на це підуть вже із платежів тернополян за опалювальний сезон.

– Ми взяли позику в тернопільського підприємства “Креаторбуд”, ці кошти підуть на погашення заборгованості по зарплаті за ці чотири місяці, – пояснює пан Стековський. – Вчора мільйон гривень вже витратили на зарплати, те саме зробимо і сьогодгні, і так до четверга, щоб до кінця тижня ніяких боргів вже не було.

Такі позики із поверненням є звичайною практикою, переконує директор тернопільського КП “Теплокомуненерго” Андрій Чумак. Ці кредити є безвідсотковими. Вони дозволяють погасити борги, доки не надійдуть поступлення від держави. Загальний борг підприємства зараз близько шести мільйонів гривень, з них 4,8 – це зарплати.

Однак ніякі обіцянки тепловиків не переконали. після зборів та розмов із начальством, вони вирушили до міської ради. Де вимагали, аби мер міста вийшов до них.

Як пояснили в міській раді, мера на місці не було, крім того, він зараз у відпустці, адже готується до виборів.

Після пікету під міською радою тепловики вирушили ще й під податкову, аби вимагати своєчасної виплати тих коштів, які мали піти на їхні зарплати.

1 comment

  1. Саша

    Надал і тут немає часу, а може рахує, що це нижче за його достєнство, не зустрівся з працівниками КП “Теплокомуненерго”, які 4 місяці не отримують свої кровні зароблені гроші. Ця фальшива людина збирається бути мером. За попередні чотири роки для міста Тернополя нічого доброго не зробив, вгробив місо і ще хоче залишитись біля корита. Він “вкладає” бруківкою тротуари, це позор і злочин проти Тернополян, на нововикладених тротуарах вже ями і їх потрбно ремонтувати. Це Надал списав наші з Вами гроші, які вкрав. Якби йому в дворі, в Байківцях, положили так бруківку то він точно нікомуб за таку роботу не заплатив. І то, якби не вибори то напевне і цієї бруківки не положилиб, а так за державні гроші робить собі рекламу-ремонтує тротуари. ГАНЬБА ! ! ! Люди сидять в дома 4 місяця без зарплати, немають за що купити їсти, одіти дітей в школу, а Надалови все це до одного місця, головне вибори. Такого маємо “патріота” нашого міста. ДАЙ ЛЮДЯМ ЗАРПЛАТУ і не піарся, проходимець.

Напишіть відгук