“Правий Сектор” Тернопільщини закликає тернополян приєднатися до акції “Свободу політв’язням”

Поділитися
-h4N8IKUDF4  У понеділок, 19 жовтня, о 16:00 відбудеться марш у підтримку політв’язнів аваківсько-порошенківської поліцейської диктатури – Андрія Медведька, Дениса Поліщука та Захисників конституції .
Захід розпочнеться на Театральному майдані та завершиться біля будівля ГУМВС в Тернопільській області .
Просимо всіх небайдужих тернополян, патріотів України, долучитись до підтримки наших побратимів , адже від їхньої свободи залежить воля і майбутнє України!
Головна мета заходу – звернути увагу громадськості та вищих посадових осіб на сфабриковану справу “вбивства Бузини” та “Захисників Конституції”, репресії проти націоналістів, висловити вимогу щодо звільнення безпідставно ув’язнених у СІЗО патріотів України.Захід розпочнеться на Театральному майдані та завершиться біля будівля ГУМВС в Тернопільській області .
В марші візьмуть участь – «Правий сектор», «Автономні Націоналісти Тернополя», «Студентська Свобода», «Greenline Front Ternopi»l, «Сокіл», ЦК «Азов», «С14», футбольні фанати та ультрас ФК “Нива”
Прийди і підтримай  патріотів своєї країни!
Смерть режиму окупанта!

Кандидат від «Доброго самарянина» Наталія Піхлик: йду в політику для того, щоб зробити місцеву владу професійною, чесною і прозорою

Правосекторівці Тернопільщини відправились на блокаду Криму