12109255_10203752715338213_6918584333831285654_nЩойно повернулась із зустрічі з Андрієм Садовим. Добре продуманий, зрежисований захід, на якому у разі озвучення “незручних запитань”, вся масовка, яку вдалось зтягнути в цей недільний чудовий день в приміщення драмтеатру, своїми “гучними оплесками” здатна заглушити військовий оркестр, не кажучи про питання діяльності народного депутата ( бездіяльності… ) або про насущні проблеми галицької столиці, про які намагаються не говорити вголос.
Не вдалось мені також озвучити всіх запитань, які я тезово собі накидала в блокнот, тож довелось їх викласти на папері і передати самим самопомічцям в руки… Прочитавши мої питання, обидвоє чомусь нервово почухали потилицю та поспішили закінчити захід вигуками “Слава Україні!”
Андрій Садовий, хочу почути ваш коментар стосовно ситуації навколо закриття державної поліклініки на Хімічній.
Тарас Пастух, чекаю відповіді на запитання стосовно відсутності реагування на звернення громадян до вас як до народного депутата, зокрема по питанню руйнації будинку-пам”ятки архітектури на Гоголя,6.

P.S. Якщо раптом в кого виникнуть запитання чому я настільки добре обізнана з проблематикою Львова, одразу дам коротку відповідь, я надто багато часу проводжу у Львові і надто часто спілкуюсь із пересічними львів”янами. Садовому – я тернополянка, не дивлячись на акцент, це було навмисно Смайлик «wink»

P.P.S. Пафосна промова Пастуха про те як він витягав вбитих товаришів на своїх плечах з передової в Дебальцево, розчулила до сліз… особливо та її частина, де “якщо не вірите, спитайте моїх батьків” …

Kateryna Boyko

1 comment

  1. Правда

    Прохання до Пастуха: надайте відповідь на наше звернення. Пан Федишин обіцяв відповісти, але не відповів.

Напишіть відгук