У списках зареєстрованих кандидатів для участі у виборах до місцевих рад на Тернопільщині можна знайти родинні зв’язки. Зокрема, такі випадки зафіксовані серед кандидатів до Тернопільської обласної ради та Гусятинської селищної ради.

У Тернопільській обласній виборчій комісії було зареєстровано кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії “Добрий самарянин”. Список кандидатів в депутати складається із 9 чоловік, цікавим є той факт, що з поміж кандидатів є Кравець Володимир Васильович, голова партії, балотується по територіальному виборчому округу №20, його дочка Кравець Юлія Володимирівна, 1995 р. народження, керівник обласного осередку партії, балотується по ТВО №44, дружина Кравця Володимира Васильовича – Білан Лідія Василівна, директор ТОВ кафе «Нептун» – ТВО №46.

Також, якщо взяти до уваги прізвище першого кандидата в списку партії Кравця Василя Павловича, можна припустити, що він також має родинні зв’язки із Кравцем Володимиром Васильовичем.

Гусятинською селищною виборчою комісією також зареєстровано однофамільців або родичів. Так у списку присутні такі кандидати:

Батіг Михайло Степанович – “Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Батіг Степан Михайлович –  “Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Козир Олександр Васильович – самовисуванець;

Козир Олег Сергійович – “Громадянська позиція”;

Козак Ольга Павлівна – самовисуванець;

Козак Богдан Романович – самовисуванець;

Остафійчук Віталій Васильович – ” Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Остафійчук Іван Антонович – самовисуванець;

Мушій Сергій Вікторович – самовисуванець;

Мушій Андрій Вікторович – самовисуванець.

На Гусятинського селищного голову зареєстрували двох кандидатів з однаковим  прізвищем: Кондрат Роман Володимирович, самовисуванець, і Кондрат Анатолій Антонович, також  самовисуванець.

Разом з тим зазначимо, що такі випадки не суперечать ЗУ «Про місцеві вибори».

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик тел.0634546661

Напишіть відгук