Львівський мер. Добрий сім’янин та господар. Чистий перед законом, не водиться зі злочинним світом та впливовими олігархами, а всі компрометуючі відео то фото – всього лиш прикре непорозуміння, пише Zik
Чи справді він такий безгрішний? Яке воно, справжнє обличчя львівського мера? Чиї інтереси переслідує партія імені Садового?
Правда вражає та шокує: таємні домовленості, відкати, кумівство, тісні стосунки з могутніми олігархами і навіть російським ФСБ!

То ж кому насправді служить хазяїн львівської ратуші?

47_main_ukr

1 comment

  1. Саша

    Редакція інтернет-газети “Про все” видно сильно переживає за м.Львів і його жителів. Але виникає запитання, чому такогож фільма не покажуть про мера Тернополя? Кишка тонка ? А може мер Тернополя Надал благодійник і покровитель ? А може Надал і його команда не крадуть ? Може давайте порівняємо якість ремонту доріг, тротуарів, площ в м.Львові і в Тернополі, де кращі зроблені ремонти? А може в м.Тернополі не забудовують парків, скверів, спортивних площадок, стадіонів ? Місто Тернопіль, це єдиний обласний центр в Україні де не працює аеропорт. Виникає запитання, чому не працює аеропорт ? Успішно був проведений тендер по аеропорту, а потім чомусь вигравша сторона відмовилась від аеропорта, це теж запитання? Тернопіль розміщенний в центрі Західної України, до Львьва 130км., до Ів.Франківська 135 км., до Чернівець 155 км., до Хмельницька 110 км., до Рівного 150 км., до Луцька 155 км., яке вигідне географічне розташування правда ? А аеропорт чомусь не працює, ніхто не ставив собі запитання чому? Тернопільське керівництво ненажерливе і ніхто не хоче віддавати шалену суму взятки. Так що “інтернет-газета” про керівництво Тернополя немає про що писати ? Потрібно спочатку навести лад в своєму дворі, а вже потім заглядати в сусідній.

Напишіть відгук