Свою рідну школу та першу вчительку вітав лідер партії «Добрий самарянин» Володимир Кравець

Поділитися

_DSC1638Школа у селі Бутин, Збаразького району, 2 жовтня приймала у гості свого випускника, нині лідера партії «Добрий самарянин» – Володимира Кравця. У свято Дня вчителя він завітав до рідних стін, аби привітати педагогічний колектив.
– Бутин – це моя Батьківщина, я звідси ніколи не виписувався і завжди приїжджаю сюди голосувати. Часом, як довго тут не буваю, то дуже сумую, перш за все, за природою, яка так обдарувала наше мальовниче село, – розповідає Володимир Васильович.
Та не лише словами, але й ділом підтверджує свою любов до малої Батьківщини пан Володимир. Регулярно намагається оновлювати дорожнє покриття, що веде до Бутина, допомагає школі. От і у День вчителя приїхав привітати педагогів, у подарунок привіз нове видання «Кобзаря», що вийшло з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.
– Ваша праця – надважлива, бо ви виховуєте майбутні покоління українців, які будуть дбати про свою державу. Наснаги вам, терпіння і мудрих дітей. А приватне підприємство «Добрий самарянин» долучається до вітань і оплатить рахунок за святкування – звернувся до колективу Володимир Кравець.
У цей день щирі привітання приймала і перша вчителька Володимира Кравця – Антоніна Сидорівна Кулик, яка і заклала перші підвалили любові підприємця до землі, що згодом перетворилася на головну справу життя. Вийшовши на пенсію, пані Антоніна бавить онука, займається господарством, співає у церковному хорі та радіє таким приємним гостям

_DSC1642 _DSC1666

Хто буде фальшувати вибори у Тернополі?

Голова партії “Добрий самарянин” Володимир Кравець у День вчителя завітав до підопічної школи