samaranynВ команді Збаразького «Доброго Самарянина» до міськради йде боєць АТО, командир танкового взводу батальйону «Звіробій» Олександр Саричев.

22-річний збаражанин був активним учасником Революції Гідності. А після перших сутичок на Сході країни – пішов боронити її від окупанта.  Боєць розповів, що служити пішов добровільно. Жартує, що був мобілізований як бухгалтер, а за два тижні став навідником танка Т-64. Свій перший постріл бойовим снарядом у бік ворога, каже Саша, не забуде ніколи. Адже він цивільна людина і не служив в армії. Сьогодні  уже звик до військової служби та готовий обороняти країну – до нашої перемоги.

Однак тепер захисту від корупції та оновлення потребує Тернопільщина. Відтак Олександр готовий докласти максимум зусиль, аби розвивати рідний Збараж.

«Я хочу будувати таку Україну, за яку стояв Майдан, – сильну, незалежну, багату, з розвиненим громадянським суспільством, без корупції і головне – без війни. Розумію, що це не під силу зробити одній людині – тому йду в депутати до Збаразької міської ради в команді побратимів, друзів з  партії «Добрий самарянин», – розповідає Олександр Саричев.

Не зважаючи на свій молодий вік Саша встиг побачити  та пережити багато. На війні навчився відрізняти правду від брехні. Каже, це вміння мусить допомогти у депутатській діяльності.

«Я вперше балотують у депутати до міської ради тому не знаю усіх передвиборчих колізій. Та дивлячись, які «брудні» вибори на Тернопільщині – я й не хочу вникати у всі тонкощі «передвиборної агітації». Я хочу щоб мене знали мої виборці, щоб самі могли вирішити – чи готові довіритись мені. Я ж, у свою чергу, намагатимусь зробити все можливе, аби збаражанам жилось краще», – продовжує кандидат у депутати до Збаразької міської ради.

Олександр переконаний – збаражани заслуговують на достойний рівень життя. Однак для цього владі потрібно працювати в одній команді з  народом.

«На ці вибори йду з побратимом Юрієм Горайським,  тому що  місто має мати нове обличчя господарника-патріота, який знає, що і як робити. Наші проблеми не потрібні нікому зверху, крім нас, і не тому, що ми такий народ, а тому,  що в кожної окремо взятої територіальної громади безліч своїх проблем. Тому влада та народ повинні працювати в одній команді, разом розвивати місто та дбати про його добробут», – підсумовує Олександр.

Додамо, що команда «Доброго самарянина» балотується в Збаразьку міську раду під №6.

 

Напишіть відгук