У Тернополі надрукували тисячі бюлетенів для фальсифікації виборів

Поділитися
Кандидат Володимир Бліхар, представники парті
Кандидат на посаду мера Володимир Бліхар від партії “Народний контроль” і представники “Самопомочі” вивчають сфальшовані бюлетені

Під час виборчої кампанії у Тернополі нав’язувалась думка, що Сергій Надал неодмінно переможе. Воно дійсно так виглядало, бо більшість кандидатів займаються якоюсь маячнею. Хтось клеїв себе з Ярошем, хтось на новенькій іномарці проїздив усю виборчу кампанію до збідованих тернополян, а хтось спілкувався з напівпорожнім залом. Тим часом у друкарні “Тернограф” партія “Свобода” і поки ще діючий голова Сергій Надал готувались перемогти на виборах. Так перемагати їх навчив Юрій Чижмарь у 2009 році на дострокових виборах до Тернопільської обласної ради, коли за підтримки губернатора свободівці надрукували у тоді ще діючій друкарні “Збруча” значно більше, ніж потрібно було виборчих бюлетенів і протоколи дільничних комісій. Це подавалось під соусом, що патріоти захищають права виборців. Насправді ж, як показали вибори, на тих бюлетенях і переписаних протоколах домалювали “Свободі” неймовірну перевагу, а “Єдиному центру” написали цифру зі стелі і Тарашевський з однопартійцями Чижмаря зайняли друге місце на виборах і посаду першого заступника голови Тернопільської облради.

Команда махінаторів зі “Свободи” готувала громадську думку до сприйняття тотальної перемоги Надала і однопартійців добрих пів року. Лише експерти і думаючі тернополяни не могли зрозуміти як люди можуть підтримувати далі шестирічний грабунок тягнибоківців. Виявилось все банально просто: соціологічні дані Надалу малювали зі стелі, а після виборів контроль в міській та обласній раді мали написати, поділивши відсотки між своїми партіями-клонами.

Вчора ввечері технічні кандидати Надала також приїхали до друкарні “Тернограф”. Їх було помітно за байдужими поглядами, бавленням ігор на телефоні і швидкому зникненню з місця злочину. Деякі “рейтингові” кандидати на посаду мера навіть не приїхали взагалі!

Завадила фальсифікації виборів команда “Народного контролю” з Володимиром Бліхарем, яка вже рік бореться з бездіяльністю влади, Тарас Пастух та його однопартійці.

Як розповіли журналісту “Про все” учасники затримки надрукованих зайвих бюлетенів та протоколів, виграти вибори можна було вже у друкарні. Не треба було чекати 25 жовтня. Будь-який кандидат на посаду мера міг у “Терногорафі” набрати 25% чи 525% голосів. Можна було перемогти у Підволочиському і Чортківському районах. І навіть намалювати собі перемогу на виборах до деяких сільських рад. Тисячі зайвих бюлетенів на виборах міського голови Тернополя були сховані між газетами партії “Свобода”

До інших районів і рад різних рівнів зайві бюлетені напевно вже розвезли.

12141571_1510299785951630_3280690766622629333_n
ЗАЙВІ БЮЛЕТЕНІ БУЛИ РОЗМІЩЕНІ МІЖ АГІТАЦІЙНИМИ ГАЗЕТАМИ І ЛИСТІВКАМИ “СВОБОДИ”

Директор видавництва не бачив тому жодного криміналу. Пластини для друку бюлетенів стояли просто у друкарських станках і за потреби можна було додрукувати 150% чи 300% підтримки виборців.”Закріпити” успіх можна було так само на зайвих бланках протоколів, які теж можна було надрукувати.

Наляканий директор видавництва, якого впіймали, з бюлетенями між газетами партії “Свобода”, розповідав, що це все браковані бюлетені і намагався їх пошкодити. Пригнався у друкарню і колишній заступник губернатора Леонід Бицюра на автівці ВАЗ 2115. Побачивши, що “кантору спалили”, він довго щось кричав на другому поверсі, а тоді швиденько втік з друкарні.

Щоб “патріотам” не заважали проводити махінації, день до того було знято державну охорону. Сторожував друкарню якийсь дідусь. Представник виборчої комісії, якому за графіком випало перебувати у видавництві щиро розповів, що він мав там бути три доби. Мовляв, якісь люди з нього пожартували -“навіщо це вам, дихати шкідливою фарбою”. І наївний чоловік пішов собі додому. А, можливо, ця наївність була удаваною і м’який сон вдома навіювали зелені купюри.

Скільки вивезли і в які райони зайві бюлетені – наразі невідомо.

Зрозуміло, що слідство так швидко не встановить винних. Проте, можливо, мешканцям Тернопільщини спаде пелена з очей і вони зрозуміють, що треба 100% йти на вибори, щоб їхнім голосом не скористались пройдисвіти під патріотичними прапорами.

В Україні триває війна. Ми перемогли Януковича, під час диктаторського режиму якого собі не дозволяли такого його смотрящі…

Хіба можна так з людьми поступати? Як ми можемо будувати європейську цивілізовану країну. якщо нібито свої патріоти чинять ось такі злочини…

0

У Ланівцях згоріла вантажівка (фото)

Держохоронці вгамували дует хуліганів, які намагалися проникнути до приватного будинку