wwСьогодні в інтернет-мережі, а завтра в усіх газетах Тернополя буде розміщена соціологічна побрехенька про те, що тернополяни надзвичайно потужно підтримують міського голову Сергія Надала. Насправді, це далеко не так. Поки що діючий глава Тернопільської міської ради Надал має найбільший негативний рейтинг зі всіх мерів, які керували Тернополем за роки Незалежності України. Насправді міського голову підтримує 12% тернополян. Але при 40% краян, які не мають наміру прийти на вибори, шанси Надала дуже зростають. Проте, лідероми громадської довіри є нові обличчя, на які величезний запит не лише у Тернополі, але й в Україні.

За опитуванням тернопільської інтернет-газети “Про все” основним конкурентом Сергія Надала є лідер “Народного контролю” Володимир Бліхар. Проте, команда Надала втюхує тернополянам соціологічну локшину.

Кого ви готові підтримати на виборах 25 жовтня на посаду міського голови Тернополя?

View Results

Loading ... Loading ...

3 comments

 1. Ігор

  Одна поправочка – у вашому опитуванні досить обмежена цільова аудиторія, яка складається лише з користувачів інтернету, якими, переважно є молодші люди. А старше покоління в досить малій кількості ним користується. Я б, на вашому місці, не опирався на його дані. Ще одна ремарка – я не “ярий” прихильник Надала, просто за неупередженість. Можливо мій коментар видалять, як це було на одному сайті, за вказівку на помилку у назві статті, але то вже залежить від професійної етики. Зрештою, вибори покажуть))))

 2. ганна придушана

  а ви що пров1ряли т1 данн1, що ви так впевнен1, що Надал втюхуе Локшину? Ви сам1 то себе чуете? Ви що проводили соц1альн1 досл1дження? Ви сам1 “втюхувати” так1 майстри, що вам золоте перо присуджувати пора. З вами нав1ть сол1дн1 видання не можуть змагатися в план1 “втюхування”.


 3. Author
  Борис

  У нас відкрите голосування. Кожен читач може лише один раз проголосувати. Про яке втюхування йдеться?

Напишіть відгук