zbaragЯкщо у Тернополі тотальна перемога мера Сергія Надала “підтягнула” й свободівців до міської ради, то на Збаражчині результати тягнибоківців плачевні. Завдяки безпартійному меру Роману Полікровському, якого підтримало майже 80% виборців (за попередніми даними отриманими у телефонному режимі з дільниць), до міської ради Блок Петра Порошенка набрав понад 60%.Він йшов не за підтримки цієї сили, а сам потягнув на власному горбі порошенківців у мерію. Горайський Юрій від “Доброго Самарянина” отримав другий результат. Самовисуванець Садовський Віктор отримав третє, останнє місце. Для прикладу, на великій дільниці у Збаражі за Полікровського проголосувало понад 800 збаражчан, 124 підтримало Горайського і лише 20 – Садовського.

Полікровський Роман

Полікровський Роман

Як відомо, мер Збаража Полікровський нетрадиційної віри, тому виборці вірять, що він не краде і не буде цього робити в майбутньому.

По 10-12% взяли до міської ради “Добрий Самарянин” і “Батьківщина”. 5%-7% підтримали радикалів Ляшка і тягнибоківців.

А ось результати до Збаразької районної ради здивують усю Тернопільщину. Тут перше місце взяли партійці “Доброго Самарянина” – майже 25% за попередніми даними. Блок Петра Порошенка – друге місце і близько 20%. Свободівці лише треті з 15%. Як не дивно, пройшли тут інші “нетрадиційні політики з іншого боку” – ляшківці з Радикальної партії. Їх підтримало 12% виборців. Юля Тимошенко вже не в авторитеті і тому 10% .

До Тернопільської обласної ради перемогу здобув у “північному окрузі” лідер самарянівців – Кравець. Інші результати поки в обробці даних.

Схоже, що за підсумками виборів, Збаражчина не матиме свободівців, представлених в облраді.

2 comments

    1. боб

      ще одного “достойного” собі на шию взяли,мало вам, мало.подумайте про своїх дітей

Напишіть відгук