Для критики Ландяка партія Надала витратила 80% виборчого бюджету

Поділитися

Landyak1Кандидат на посаду міського голови Тернополя Петро Ландяк, який увійшов у трійку переможців виборів мера файного міста оприлюднив цікаві цифри у своєму акаунті у Фейсбуці: “НАГАДУЮ: фільм , про мене на ТВ-4 “Про що голосував і не голосував Ландяк”, з брехливою інформацією або перекрученими фактами, замовил партія “Республіка”, яка “ішла” на вибори до Тернопільської міської ради. Очолювала список цієї партії заст нач. управління міської ради Ольга Заверуха. В їхньому списку 23особи, з них 10 безробітних, 8- працівників міської ради, її комунальних підприємств та пов’язаних з міською радою осіб , 1 -викладач коледжу, 1- працівник банку, 1 -технік , 1-приватний підприємець, 1 – директор якогось підприємства ( Чомусь не вказав назву!).

УТОЧНЮЮ: я на своє звернення від ТВК отримав відповідь , згідно якої замовлений фільм про мене – для цієї “партійки” коштував 33тис.грн. а не 30 тис.грн., як я писав за день до виборів. Цю групу людей вів та фінансував НАДАЛ , щоб МОЧИТИ МЕНЕ!
“Фільм” транслювали три дні (середа-п’ятниця) напередодні голосування.

ЗАЗНАЧАЮ, що повний бюджет кампанії “цієї партійки”, яка виконала кілерське завдання мера становив 42,5 тис.грн., тобто для мого очорнення вони використали майже 80% свого бюджету і лише 9500грн для своєї реклами.

ПИТАННЯ. Їхнє завдання було попасти в міську раду чи очорнювати інших ???

ПОРАДЖУСЬ з друзями відносно позову до суду.

А Надал запросивши до себе цього тижня наших депутатів сказав, що потрібно перелистати сторінку і почати з нового листа. Не заперечую, однак було б добре набратись мужності і хоча б вибачитись за те болото і брехню ,яку він творив зі своєю командою та розкидав на інших кандидатів, адже ніхто інший чорним піаром під час виборів не займався!

ЧИ НЕ ТАК ???

20-й рейд групи “Схід та Захід єдині” рушив на Донбас

“Народний контроль” нагадав комунальникам про обіцянку завершити ремонт двору на вулиці Злуки,53