Серіал “Слуга народу” приємно здивував якісним сценарієм, грою акторів та операторською роботою

Поділитися

119907Вчора на телеканалі 1+1 відбулася прем’єра серіалу “Слуга народу”. На відміну від ганебного серіалу “Останній москаль”, про проект студії 95 кварталу відгуки значно кращі. Причина – злободенність порушеної проблематики на політичному грунті. Звичайно, і тут є чимало огріхів, але вже не такі масштабні, як у попередньому проекті 1+1,  криворіжці втримали марку пристойності і навіть деякі їхні жарти смішні.

Проте, значно важливішим у серіалі є втіленням мрії кожного українця – обрання чесної влади, морального лідера нації і викриття його оточення, як на роботі, так і вдома…

16 листопада о 21:00 на телеканалі “1+1” стартував комедійний політичний серіал “Слуга народу”.

Перша серія пройшла з приголомшливим успіхом і стала не тільки лідером слоту, але і найбільш рейтинговим ТБ-продуктом осіннього сезону. Рейтинг – 10,4%, частка – 26% за аудиторією 18-54, Україна.

За сюжетом серіалу, президентом стала проста, чесна і принципова людина, одна з нас, вчитель історії Василь Голобородько. Несподівано для всіх країна отримала гаранта, який живе у професорській квартирі батьків на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, позичає до зарплати і користується громадським транспортом.

Головну роль вчителя історії Василя Голобородька в серіалі виконав Володимир Зеленський. Також у комедії задіяні Станіслав Боклан (прем’єр-міністр), Євген Кошовий (міністр закордонних справ), Олександр Пікалов (міністр оборони), Юрій Крапов (головний податківець країни), Олена Кравець (голова Нацбанку), Степан Казанін (спічрайтер), Наталія Сумська (мати головного героя), Віктор Сарайкін (батько), Катерина Кістень (сестра), Анна Кошмал (племінниця).

Серіал “Слуга народу” складається з 24 серій. Режисер серіалу Олексій Кірющенко. Над сценарієм працювала велика команда “Квартал 95” у складі Андрія Яковлєва, Юрія Костюка, Юрія Микуленка, Дмитра Григоренка, Михайла Савіна, Дмитра Козлова, Олександра Брагіна.

Саундтреки до серіалу написали одразу два відомих музиканти – Дмитро Шуров і Потап.

“Міс Канада 2015” не пускають на конкурс “Міс світу” в Китай

Не йди на пари – приходь на майдан