У Тернополі відбудеться турнір з пейнтболу серед університетів під час навчального процесу

Поділитися

peynbolУ часи радянського союзу молодь “навантажували” громадською роботою, суботниками і всілякими дурниця, які заважали вчитися, а виробляли навички як обслуговувати владу. Насправді основна місія студента –  стати фахівцем з потрібнем багажем знань, а не прокладкою під бюрократами…  В часи Незалежної України нічого не змінилося…

12 листопада о 12 годині у лісі за головним корпусом ТНЕУ Тернопільський студентський магістрат за сприянням Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА організовує регіональний турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів та ГО Тернополя.

У проекті візьме участь понад десять команд з різних молодіжних об’єднань, а також команда із представників ОДА. Захід має на меті знайти найкращих гравців серед молоді в пейнтболі, об’єднати в межах одного активного заходу молодіжних лідерів з тернопільських університетів та громадських організацій, сприяти здоровому фізичному відпочинку та патріотичному вихованню, а також запропонувати альтернативне святкування Дня студента.

Протягом заходу відбудеться інструктаж по поводженню зі зброєю та тренінг по рукопашному бою від партнерів проекту – цивільного корпусу батальйону «АЗОВ».

Переможців очікують цінні призи від генеральних партнерів заходу – магазину військової атрибутики “Патріот” та спортивного магазину “Спортландія”.

Координатори проекту – члени Тернопільського студентського магістрату Тетяна Іваніцька та Степан Абрамик.

Післявиборні гримаси і конвульсії

Стартували перші екзамени для поліцейських у Тернополі