У Заліщицькому госпіталі пролікувалося пів сотні воїнів АТО

Поділитися

DSC05279Група офіцерів та працівників Збройних Сил України Тернопільського обласного військового комісаріату відвідали Заліщицький обласний комунальний госпіталь інвалідів війни та реабілітації. У медичній установі вони зустрілися з військовослужбовцями-учасниками АТО, котрі лікуються тут або проходять реабілітацію.

За словами начальника госпіталю Володимира Демчука у Заліщиках, в переважній більшості, перебувають на стаціонарному лікуванні військовослужбовці запасу, які уже звільнилися з військової служби.

DSC05273– У нашій медичній установі пролікувалося уже близько 50 воїнів з усієї Тернопільщини, що брали участь у антитерористичній операції на території Донецької і Луганської областей, – зазначив Володимир Демчук.

Психологи та отець Михайло, які прибули у складі групи поспілкувалися індивідуально з військовослужбовцями та відповіли на їхні питання.

Крім того, начальник відділу соціального забезпечення облвійськкомату підполковник Богдан Станько роз’яснив воїнам-захисникам проблемні питання їхнього соціального захисту та надав конкретні відповіді кожному військовослужбовцю.

У Заліщицькому госпіталі функціонують терапевтичне, кардіологічне та неврологічне відділення на 120 ліжкомісць. Учасники бойових дій лікуються безкоштовно. За рік тут можуть пройти реабілітацію 2400 воїнів.

DSC05257Як повідомила, старший офіцер Тернопільського облвійськкомату майор Олена Величанська представники військової установи й надалі виїжджатимуть у населені пункти області, де проживають мобілізовані воїни для вирішення проблемних питань кожного.

– Держава у великому боргу перед нашими захисниками. Військовослужбовці, представники обласного військкомату продовжуватимуть надавати всебічну допомогу учасникам бойових дій та їхнім родинам у рамках своєї компетенції, – зазначила майор Олена Величанська.

Василь Лабай

Західний регіональний Медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

2400 військових з АТО зможуть пройти реабілітацію у Заліщицькому госпіталі (фото, відео)

Працівниками поліції затримано нічного магазинного злодія

Як Шовковський пропустив легендарний гол з центра поля від словенського півзахисника (відео)