111

Депутат Тернопільської міської ради Андрій Грицишин від нібито порядної партії “Самопоміч” ображається, що його не люблять журналісти. Водночас, новоспечений політик, який керує сайтом-довідником 0352.ua роками не може навчити своїх підлеглих не красти чужу інформацію. Тернопільські кореспонденти ще в далекому 2012 році обурювались, скликали прес-клуб, а потім відверто плюнули на брехливого Грицишина, який особисто займається плагіатом вже як політик.

Сьогодні, коли завершились вибори, міський голова Сергій Надал сформував ганебний союз “Свободи” і Блоку Петра Порошенка у міській раді, опозиціонер Грицишин мав би бути якщо не взірцем кришталевої чесності, то хоча б відповідальності. Як можна повірити керівнику міської “Самопомочі”, якщо сайт під його керівництвом займається плагіатом і крадіжками інформацій кілька років?

Цього разу 0352.ua передрукували нашу новину “Губернатор Барна виділив ставочок екс-нардепу Деревляному?”, не розмістивши відповідного гіперпосилання.

zlody

Телефонувати, нагадувати, просити – просто вже набридло. Нарешті пора стати відповідальними. Чого і бажаємо пану Андрію Грицишину на політичній і журналістській ниві.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.